20.04.2021 08:40 toplickevesti.com

Blistava igra futsalera iz KurŔumlije u Vlasotincu

U 15. kolu Treće lige Istok u futsalu KMF Bele crkve iz KurÅ”umlije pobedio je u Vlasotincu Rosulju sa 9:4, poluvreme 3:1 za goste. Golove za Bele crkve postigli su: M. Mijajlović (3), J. Jovanović (3), D. Arsenijević (1), N. Jovanović (1), I. Zdravković (1). Ā  Utakmica je bila žustra, borbena a gosti su bolje koristili svoje Å”anse i zasluženo pobedili. U sledećem kolu u KurÅ”umliju dolazi...

27.10.2020 08:54 toplickevesti.com

Gvozdeni puk iz NiŔa očitao lekciju futsalerima iz KurŔumlije

U 2. kolu Treće futsal lige istok KMF Gvozdeni puk pobedio je u KurÅ”umliji KMF Bele crkve sa 5:1, poluvreme 1:0 za goste. Ā  Po dva gola za Gvozdeni puk postigli su Đačanin i PeÅ”ič i jedan Mitrović a počasni gol za domaćine postigao je Radosavljević. Domaća ekipa je solidno otvorila utakmicu imala je i dobro priliku za vođstvo ali je nisu iskoristili. Zato su gosti prvu priliku pretvorili...