XS
SM
MD
LG
8.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mladost
Batušinac
8 : 0
Jastrebac
Tešica
Pobeda
Rusna
3 : 0
Rasovača
Rasovača
Elid
Donji Dušnik
2 : 3
Sloga
Korman
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
0 : 3
Radnički 1924
Kočane
Svrljig
Svrljig
4 : 0
Palilula
Aleksinac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
3 : 3
Doljevac
Doljevac
Taskovići
Taskovići
3 : 0
Borac
Azbresnica
Baličevac
Baličevac
4 : 3
Moravac (Č)
Čečina
U ovom kolu slobodan je tim: Radnički 1947
03.05.2021 20:13 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Doljevac 8 6 2 0 20
2 Prelazi u ligu višeg ranga Pobeda 8 6 1 1 19
3 Prelazi u ligu višeg ranga Mladost 7 5 2 0 17
4 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1924 8 5 0 3 15
5 Prelazi u ligu višeg ranga Baličevac 7 5 0 2 15
6 Prelazi u ligu višeg ranga Taskovići 7 4 2 1 14
7 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Rutevac 1908 7 3 3 1 12
8 Prelazi u ligu višeg ranga Sloga 8 4 0 4 12
9 Prelazi u ligu višeg ranga Palilula 8 4 0 4 12
10 Prelazi u ligu višeg ranga Svrljig (-1) 7 3 1 3 9
11 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (-1) 8 3 1 4 9
12 Prelazi u ligu višeg ranga Jastrebac 8 3 0 5 9
13 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1947 7 2 2 3 8
14 Prelazi u ligu višeg ranga Moravac (Č) 7 2 0 5 6
15 Prelazi u ligu višeg ranga Elid 8 0 1 7 1
16 Prelazi u ligu višeg ranga Rasovača (-2) 8 1 0 7 1
17 Prelazi u ligu višeg ranga Moravac (ZT) (-2) 7 0 1 6 -1

9.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Moravac (Č)
Čečina
1 : 7
Mladost
Batušinac
Radnički 1947
Čapljinac
2 : 0
Baličevac
Baličevac
Doljevac
Doljevac
3 : 0
Taskovići
Taskovići
Palilula
Aleksinac
3 : 5
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Radnički 1924
Kočane
2 : 0
Svrljig
Svrljig
Sloga
Korman
1 : 3
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Rasovača
Rasovača
0 : 1
Elid
Donji Dušnik
Jastrebac
Tešica
1 : 0
Pobeda
Rusna
U ovom kolu slobodan je tim: Borac

Takmičenje je napustio tim: Rudar
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.