XS
SM
MD
LG
11.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički 1947
Čapljinac
1 : 3
Mladost
Batušinac
Borac
Azbresnica
0 : 3
Moravac (Č)
Čečina
Doljevac
Doljevac
2 : 1
Baličevac
Baličevac
Radnički 1924
Kočane
1 : 0
Taskovići
Taskovići
Sloga
Korman
2 : 5
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Rasovača
Rasovača
3 : 3
Svrljig
Svrljig
Jastrebac
Tešica
3 : 0
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Pobeda
Rusna
0 : 1
Elid
Donji Dušnik
U ovom kolu slobodan je tim: Palilula
11.10.2020 20:11 (Michko)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mladost 10 8 2 0 26
2 Prelazi u ligu višeg ranga Doljevac 10 8 2 0 26
3 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1924 11 7 1 3 22
4 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Rutevac 1908 10 5 4 1 19
5 Prelazi u ligu višeg ranga Pobeda 11 6 1 4 19
6 Prelazi u ligu višeg ranga Jastrebac 11 6 0 5 18
7 Prelazi u ligu višeg ranga Taskovići 10 5 2 3 17
8 Prelazi u ligu višeg ranga Baličevac 10 5 0 5 15
9 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1947 10 4 2 4 14
10 Prelazi u ligu višeg ranga Svrljig (-1) 10 4 2 4 13
11 Prelazi u ligu višeg ranga Sloga 11 4 0 7 12
12 Prelazi u ligu višeg ranga Palilula 10 4 0 6 12
13 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (-2) 10 4 1 5 11
14 Prelazi u ligu višeg ranga Moravac (Č) 10 3 0 7 9
15 Prelazi u ligu višeg ranga Elid 11 2 1 8 7
16 Prelazi u ligu višeg ranga Moravac (ZT) (-2) 10 2 1 7 5
17 Prelazi u ligu višeg ranga Rasovača (-2) 11 1 1 9 2

12.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mladost
Batušinac
2 : 0
Elid
Donji Dušnik
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
2 : 6
Pobeda
Rusna
Svrljig
Svrljig
2 : 2
Jastrebac
Tešica
OFK Rutevac 1908
Rutevac
2 : 0
Rasovača
Rasovača
Taskovići
Taskovići
7 : 0
Sloga
Korman
Baličevac
Baličevac
1 : 2
Palilula
Aleksinac
Moravac (Č)
Čečina
1 : 2
Doljevac
Doljevac
Radnički 1947
Čapljinac
3 : 2
Borac
Azbresnica
U ovom kolu slobodan je tim: Radnički 1924

Takmičenje je napustio tim: Rudar
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.