XS
SM
MD
LG
10.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mladost
Batušinac
1 : 0
Pobeda
Rusna
Elid
Donji Dušnik
0 : 1
Jastrebac
Tešica
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
4 : 0
Rasovača
Rasovača
Svrljig
Svrljig
3 : 2
Sloga
Korman
OFK Rutevac 1908
Rutevac
1 : 1
Radnički 1924
Kočane
Taskovići
Taskovići
4 : 1
Palilula
Aleksinac
Baličevac
Baličevac
3 : 4
Borac
Azbresnica
Moravac (Č)
Čečina
0 : 2
Radnički 1947
Čapljinac
U ovom kolu slobodan je tim: Doljevac
04.10.2020 18:33 (Michko)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mladost 9 7 2 0 23
2 Prelazi u ligu višeg ranga Doljevac 9 7 2 0 23
3 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1924 10 6 1 3 19
4 Prelazi u ligu višeg ranga Pobeda 10 6 1 3 19
5 Prelazi u ligu višeg ranga Taskovići 9 5 2 2 17
6 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Rutevac 1908 9 4 4 1 16
7 Prelazi u ligu višeg ranga Baličevac 9 5 0 4 15
8 Prelazi u ligu višeg ranga Jastrebac 10 5 0 5 15
9 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1947 9 4 2 3 14
10 Prelazi u ligu višeg ranga Svrljig (-1) 9 4 1 4 12
11 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (-1) 9 4 1 4 12
12 Prelazi u ligu višeg ranga Sloga 10 4 0 6 12
13 Prelazi u ligu višeg ranga Palilula 10 4 0 6 12
14 Prelazi u ligu višeg ranga Moravac (Č) 9 2 0 7 6
15 Prelazi u ligu višeg ranga Moravac (ZT) (-2) 9 2 1 6 5
16 Prelazi u ligu višeg ranga Elid 10 1 1 8 4
17 Prelazi u ligu višeg ranga Rasovača (-2) 10 1 0 9 1

11.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički 1947
Čapljinac
1 : 3
Mladost
Batušinac
Borac
Azbresnica
0 : 3
Moravac (Č)
Čečina
Doljevac
Doljevac
2 : 1
Baličevac
Baličevac
Radnički 1924
Kočane
1 : 0
Taskovići
Taskovići
Sloga
Korman
2 : 5
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Rasovača
Rasovača
3 : 3
Svrljig
Svrljig
Jastrebac
Tešica
3 : 0
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Pobeda
Rusna
0 : 1
Elid
Donji Dušnik
U ovom kolu slobodan je tim: Palilula

Takmičenje je napustio tim: Rudar
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.