XS
SM
MD
LG
1.kolo
Rezultati
15/16.08.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Rutevac 1908
Rutevac
2 : 2
Mladost
Batušinac
Taskovići
Taskovići
2 : 1
Svrljig
Svrljig
Baličevac
Baličevac
1 : 0
Elid
Donji Dušnik
Moravac (Č)
Čečina
0 : 1
Pobeda
Rusna
Radnički 1947
Čapljinac
3 : 2
Jastrebac
Tešica
Borac
Azbresnica
3 : 0
Rasovača
Rasovača
Doljevac
Doljevac
7 : 2
Sloga
Korman
Palilula
Aleksinac
4 : 3
Radnički 1924
Kočane
U ovom kolu slobodan je tim: Moravac (ZT)
03.05.2021 20:10 (webmaster)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Doljevac 1 1 0 0 3
2 Prelazi u ligu višeg ranga Borac 1 1 0 0 3
3 Prelazi u ligu višeg ranga Palilula 1 1 0 0 3
4 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1947 1 1 0 0 3
5 Prelazi u ligu višeg ranga Taskovići 1 1 0 0 3
6 Prelazi u ligu višeg ranga Pobeda 1 1 0 0 3
7 Prelazi u ligu višeg ranga Baličevac 1 1 0 0 3
8 Prelazi u ligu višeg ranga Mladost 1 0 1 0 1
9 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Rutevac 1908 1 0 1 0 1
10 Prelazi u ligu višeg ranga Moravac (ZT) 0 0 0 0 0
11 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1924 1 0 0 1 0
12 Prelazi u ligu višeg ranga Jastrebac 1 0 0 1 0
13 Prelazi u ligu višeg ranga Svrljig 1 0 0 1 0
14 Prelazi u ligu višeg ranga Moravac (Č) 1 0 0 1 0
15 Prelazi u ligu višeg ranga Elid 1 0 0 1 0
16 Prelazi u ligu višeg ranga Sloga 1 0 0 1 0
17 Prelazi u ligu višeg ranga Rasovača (-1) 1 0 0 1 -1

2.kolo
Sledeće kolo
22/23.08.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mladost
Batušinac
3 : 1
Radnički 1924
Kočane
Sloga
Korman
5 : 2
Palilula
Aleksinac
Rasovača
Rasovača
0 : 3
Doljevac
Doljevac
Jastrebac
Tešica
3 : 2
Borac
Azbresnica
Pobeda
Rusna
2 : 1
Radnički 1947
Čapljinac
Elid
Donji Dušnik
1 : 2
Moravac (Č)
Čečina
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
0 : 1
Baličevac
Baličevac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
2 : 2
Taskovići
Taskovići
U ovom kolu slobodan je tim: Svrljig

Takmičenje je napustio tim: Rudar
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.