XS
SM
MD
LG
6.kolo
Rezultati
12/13.09.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Kablovi
Zaječar
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
Mladost
Medoševac
1 : 1
Pčinja
Trgovište
Timočanin
Knjaževac
1 : 2
Timok 1919
Zaječar
Radan
Lebane
0 : 0
Dunav
Prahovo
Rembas
Resavica
3 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Župa
Aleksandrovac
0 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Moravac Orion
Mrštane
0 : 2
SFS Borac
Paraćin
Car Konstantin
Niš
1 : 3
Budućnost (P)
Popovac
SFK Morava
Vladičin Han
5 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
13.09.2020 17:58 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Baraž Timok 1919 6 6 0 0 18
2 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 6 5 1 0 16
3 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 6 5 1 0 16
4 Prelazi u ligu višeg ranga Car Konstantin 6 4 1 1 13
5 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (P) 6 4 1 1 13
6 Prelazi u ligu višeg ranga SFS Borac 6 4 0 2 12
7 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Sinđelić 6 4 0 2 12
8 Prelazi u ligu višeg ranga Mladost 6 3 2 1 11
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Rembas 6 3 0 3 9
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Timočanin 6 3 0 3 9
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Pčinja 6 2 1 3 7
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Kablovi 6 2 0 4 6
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Radan 6 1 2 3 5
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Trstenik PPT 6 1 1 4 4
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Dunav 6 1 1 4 4
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Jedinstvo (P) 6 1 1 4 4
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Moravac Orion 6 1 1 4 4
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" OFK Topličanin 6 1 1 4 4
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Župa 6 1 0 5 3
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" SFK Morava 6 1 0 5 3

7.kolo
Sledeće kolo
16.09.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 2
Vlasina
Vlasotince
Budućnost (P)
Popovac
4 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
SFS Borac
Paraćin
5 : 3
Car Konstantin
Niš
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 0
Moravac Orion
Mrštane
OFK Sinđelić
Niš
7 : 0
Župa
Aleksandrovac
Dunav
Prahovo
2 : 0
Rembas
Resavica
Timok 1919
Zaječar
1 : 0
Radan
Lebane
Pčinja
Trgovište
0 : 0
Timočanin
Knjaževac
Trstenik PPT
Trstenik
4 : 0
Mladost
Medoševac
Kablovi
Zaječar
0 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.