XS
SM
MD
LG
3.kolo
Rezultati
26.08.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Car Konstantin
Niš
0 : 0
Vlasina
Vlasotince
SFK Morava
Vladičin Han
0 : 3
Moravac Orion
Mrštane
OFK Topličanin
Prokuplje
1 : 0
Župa
Aleksandrovac
Budućnost (P)
Popovac
2 : 0
Rembas
Resavica
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Radan
Lebane
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 0
Timočanin
Knjaževac
OFK Sinđelić
Niš
1 : 2
Mladost
Medoševac
Dunav
Prahovo
1 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
Timok 1919
Zaječar
2 : 1
Kablovi
Zaječar
Pčinja
Trgovište
4 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
26.08.2020 19:08 (Miško Perić)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Baraž Timok 1919 3 3 0 0 9
2 Prelazi u ligu višeg ranga Car Konstantin 3 2 1 0 7
3 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 3 2 1 0 7
4 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 3 2 1 0 7
5 Prelazi u ligu višeg ranga Mladost 3 2 1 0 7
6 Prelazi u ligu višeg ranga Rembas 3 2 0 1 6
7 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Sinđelić 3 2 0 1 6
8 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 3 2 0 1 6
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Radan 3 1 1 1 4
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Budućnost (P) 3 1 1 1 4
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Dunav 3 1 0 2 3
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Moravac Orion 3 1 0 2 3
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Pčinja 3 1 0 2 3
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Kablovi 3 1 0 2 3
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" SFS Borac 3 1 0 2 3
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Jedinstvo (P) 3 1 0 2 3
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Župa 3 1 0 2 3
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" OFK Topličanin 3 1 0 2 3
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Trstenik PPT 3 0 0 3 0
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" SFK Morava 3 0 0 3 0

4.kolo
Sledeće kolo
29/30.08.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Kablovi
Zaječar
3 : 1
Pčinja
Trgovište
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 2
Timok 1919
Zaječar
Mladost
Medoševac
4 : 0
Dunav
Prahovo
Timočanin
Knjaževac
0 : 3
OFK Sinđelić
Niš
Radan
Lebane
0 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Rembas
Resavica
0 : 1
SFS Borac
Paraćin
Župa
Aleksandrovac
2 : 3
Budućnost (P)
Popovac
Moravac Orion
Mrštane
2 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
Car Konstantin
Niš
7 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.