XS
SM
MD
LG
28.kolo
Rezultati
14.04.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Vlasina
Vlasotince
0 : 1
Budućnost (P)
Popovac
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 1
SFS Borac
Paraćin
SFK Morava
Vladičin Han
1 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Car Konstantin
Niš
1 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Moravac Orion
Mrštane
0 : 6
Dunav
Prahovo
Župa
Aleksandrovac
0 : 3
Timok 1919
Zaječar
Rembas
Resavica
3 : 2
Pčinja
Trgovište
Radan
Lebane
0 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Timočanin
Knjaževac
12 : 0
Kablovi
Zaječar
Mladost
Medoševac
0 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
14.04.2021 18:07 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Baraž Timok 1919 28 22 2 4 68
2 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (P) 28 19 6 3 63
3 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 28 19 3 6 60
4 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 28 16 5 7 53
5 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Sinđelić 28 14 6 8 48
6 Prelazi u ligu višeg ranga Pčinja 28 13 6 9 45
7 Prelazi u ligu višeg ranga Rembas 28 13 5 10 44
8 Prelazi u ligu višeg ranga SFS Borac 28 13 4 11 43
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Timočanin 28 11 9 8 42
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Car Konstantin 28 13 3 12 42
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Jedinstvo (P) 28 12 6 10 42
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Trstenik PPT 28 10 9 9 39
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Dunav 28 10 7 11 37
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Radan 28 9 7 12 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Mladost 28 9 6 13 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" OFK Topličanin (-1) 28 7 6 15 26
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Župa 28 7 4 17 25
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" SFK Morava 28 6 6 16 24
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Kablovi 28 4 3 21 15
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Moravac Orion 28 1 1 26 4

29.kolo
Sledeće kolo
17/18.04.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mladost
Medoševac
1 : 3
Vlasina
Vlasotince
Jedinstvo (P)
Paraćin
3 : 1
Timočanin
Knjaževac
Kablovi
Zaječar
1 : 7
Radan
Lebane
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 2
Rembas
Resavica
Pčinja
Trgovište
4 : 1
Župa
Aleksandrovac
Timok 1919
Zaječar
3 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Dunav
Prahovo
2 : 1
Car Konstantin
Niš
OFK Sinđelić
Niš
2 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
SFS Borac
Paraćin
2 : 2
Budućnost (P)
Popovac
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.