XS
SM
MD
LG
23.kolo
Rezultati
20/21.03.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 1
Vlasina
Vlasotince
Pčinja
Trgovište
9 : 0
Kablovi
Zaječar
Timok 1919
Zaječar
3 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Dunav
Prahovo
2 : 0
Mladost
Medoševac
OFK Sinđelić
Niš
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 1
Radan
Lebane
SFS Borac
Paraćin
3 : 1
Rembas
Resavica
Budućnost (P)
Popovac
5 : 0
Župa
Aleksandrovac
OFK Topličanin
Prokuplje
5 : 0
Moravac Orion
Mrštane
SFK Morava
Vladičin Han
1 : 3
Car Konstantin
Niš
21.03.2021 12:58 (Slavoljub Blagojević)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Baraž Timok 1919 23 18 1 4 55
2 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (P) 23 16 4 3 52
3 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 23 15 3 5 48
4 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 23 15 3 5 48
5 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Sinđelić 23 12 5 6 41
6 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 23 10 7 6 37
7 Prelazi u ligu višeg ranga Rembas 23 10 5 8 35
8 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (P) 23 10 4 9 34
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Car Konstantin 23 10 3 10 33
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" SFS Borac 23 10 3 10 33
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Pčinja 23 9 6 8 33
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Radan 23 9 5 9 32
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Trstenik PPT 23 8 7 8 31
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Dunav 23 8 5 10 29
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Mladost 23 7 5 11 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Župa 23 7 3 13 24
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" OFK Topličanin 23 6 4 13 22
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" SFK Morava 23 5 3 15 18
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Kablovi 23 4 3 16 15
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Moravac Orion 23 1 1 21 4

24.kolo
Sledeće kolo
27/28.03.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Vlasina
Vlasotince
1 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
Car Konstantin
Niš
3 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
Moravac Orion
Mrštane
1 : 8
Budućnost (P)
Popovac
Župa
Aleksandrovac
0 : 1
SFS Borac
Paraćin
Rembas
Resavica
0 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Radan
Lebane
0 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Timočanin
Knjaževac
0 : 0
Dunav
Prahovo
Mladost
Medoševac
0 : 2
Timok 1919
Zaječar
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 2
Pčinja
Trgovište
Kablovi
Zaječar
0 : 6
Trstenik PPT
Trstenik
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.