XS
SM
MD
LG
18.kolo
Rezultati
21/22.11.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Župa
Aleksandrovac
Moravac Orion
Mrštane
2 : 3
Rembas
Resavica
Car Konstantin
Niš
1 : 3
Radan
Lebane
SFK Morava
Vladičin Han
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 0
Mladost
Medoševac
Budućnost (P)
Popovac
0 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
SFS Borac
Paraćin
7 : 0
Kablovi
Zaječar
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
OFK Sinđelić
Niš
5 : 0
Pčinja
Trgovište
Dunav
Prahovo
0 : 1
Timok 1919
Zaječar
14.01.2021 22:46 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Baraž Timok 1919 18 14 1 3 43
2 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (P) 18 13 3 2 42
3 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 18 13 3 2 42
4 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 18 13 2 3 41
5 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Sinđelić 18 10 3 5 33
6 Prelazi u ligu višeg ranga SFS Borac 18 9 1 8 28
7 Prelazi u ligu višeg ranga Car Konstantin 18 8 3 7 27
8 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 18 7 5 6 26
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Trstenik PPT 18 7 4 7 25
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Rembas 18 7 4 7 25
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Jedinstvo (P) 18 7 4 7 25
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Mladost 18 7 4 7 25
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Radan 18 7 3 8 24
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Dunav 18 6 4 8 22
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Pčinja 18 5 5 8 20
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" OFK Topličanin 18 4 4 10 16
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Župa 18 4 3 11 15
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" SFK Morava 18 4 2 12 14
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Kablovi 18 3 3 12 12
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Moravac Orion 18 1 1 16 4

19.kolo
Sledeće kolo
28/29.11.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Timok 1919
Zaječar
2 : 0
Vlasina
Vlasotince
Pčinja
Trgovište
3 : 1
Dunav
Prahovo
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Kablovi
Zaječar
1 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 0
SFS Borac
Paraćin
Mladost
Medoševac
2 : 4
Budućnost (P)
Popovac
Timočanin
Knjaževac
5 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
Radan
Lebane
3 : 0
SFK Morava
Vladičin Han
Rembas
Resavica
1 : 0
Car Konstantin
Niš
Župa
Aleksandrovac
6 : 2
Moravac Orion
Mrštane
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.