XS
SM
MD
LG
11.kolo
Rezultati
07.10.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
SFS Borac
Paraćin
3 : 3
Vlasina
Vlasotince
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 2
Budućnost (P)
Popovac
OFK Sinđelić
Niš
2 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
Dunav
Prahovo
3 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
Timok 1919
Zaječar
4 : 0
Car Konstantin
Niš
Pčinja
Trgovište
3 : 2
Moravac Orion
Mrštane
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 0
Župa
Aleksandrovac
Kablovi
Zaječar
1 : 1
Rembas
Resavica
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 0
Radan
Lebane
Mladost
Medoševac
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
07.10.2020 17:07 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Baraž Timok 1919 11 10 0 1 30
2 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (P) 11 9 1 1 28
3 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 11 9 1 1 28
4 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 11 8 2 1 26
5 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Sinđelić 11 7 1 3 22
6 Prelazi u ligu višeg ranga SFS Borac 11 6 1 4 19
7 Prelazi u ligu višeg ranga Car Konstantin 11 5 2 4 17
8 Prelazi u ligu višeg ranga Dunav 11 5 1 5 16
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Mladost 11 4 4 3 16
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Pčinja 11 4 3 4 15
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Timočanin 11 4 3 4 15
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Rembas 11 4 2 5 14
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Trstenik PPT 11 3 3 5 12
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Jedinstvo (P) 11 3 3 5 12
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Radan 11 3 2 6 11
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Kablovi 11 2 3 6 9
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" SFK Morava 11 3 0 8 9
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Župa 11 1 2 8 5
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Moravac Orion 11 1 1 9 4
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" OFK Topličanin 11 1 1 9 4

12.kolo
Sledeće kolo
10/11.10.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Timočanin
Knjaževac
Radan
Lebane
3 : 1
Mladost
Medoševac
Rembas
Resavica
2 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Župa
Aleksandrovac
6 : 1
Kablovi
Zaječar
Moravac Orion
Mrštane
2 : 5
Trstenik PPT
Trstenik
Car Konstantin
Niš
1 : 1
Pčinja
Trgovište
SFK Morava
Vladičin Han
1 : 1
Timok 1919
Zaječar
OFK Topličanin
Prokuplje
1 : 1
Dunav
Prahovo
Budućnost (P)
Popovac
2 : 0
OFK Sinđelić
Niš
SFS Borac
Paraćin
1 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.