XS
SM
MD
LG
20.kolo
Rezultati
06/07.03.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
1. Maj Ruma
Ruma
06.03.2021
14:30
OFK Vršac
Vršac
Omladinac
Novi Banovci
06.03.2021
14:30
Bačka 1901
Subotica
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
06.03.2021
14:30
Hajduk 1912
Kula
Vojvodina 1928
Perlez
07.03.2021
14:30
Dunav
Stari Banovci
Kozara
Banatsko Veliko Selo
06.03.2021
14:30
Sloga (Č)
Čonoplja
Radnički 1912
Sombor
06.03.2021
14:30
Sloboda
Novi Kozarci
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
06.03.2021
14:30
Borac
Sakule
Bečej 1918
Bečej
06.03.2021
16:30
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (Zr)
Zrenjanin
06.03.2021
14:30
Tisa
Adorjan
Feniks 1995
Stara Pazova
06.03.2021
14:30
Mladost (NS)
Novi Sad
02.03.2021 00:10 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Mladost (NS) 19 15 2 2 47
2 Radnički 1912 19 10 6 3 36
3 OFK Vršac 19 10 6 3 36
4 Dinamo 1945 19 10 3 6 33
5 Tisa 19 9 4 6 31
6 Radnički (Zr) 19 9 4 6 31
7 1. Maj Ruma 19 7 8 4 29
8 Jedinstvo (SP) 19 7 7 5 28
9 OFK Stari Grad 19 9 1 9 28
10 Borac 19 9 1 9 28
11 Bečej 1918 19 8 3 8 27
12 Feniks 1995 19 8 3 8 27
13 Omladinac 19 6 8 5 26
14 Hajduk 1912 19 7 4 8 25
15 Sloga (Č) 19 7 4 8 25
16 Bačka 1901 19 6 4 9 22
17 Kozara 19 6 3 10 21
18 Sloboda 19 2 5 12 11
19 Dunav 19 2 4 13 10
20 Vojvodina 1928 19 1 4 14 7
21.kolo
Sledeće kolo
13/14.03.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Feniks 1995
Stara Pazova
13.03.2021
14:30
1. Maj Ruma
Ruma
Mladost (NS)
Novi Sad
13.03.2021
14:30
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Tisa
Adorjan
14.03.2021
14:30
Bečej 1918
Bečej
Dinamo 1945
Pančevo
13.03.2021
14:30
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Borac
Sakule
14.03.2021
14:30
Radnički 1912
Sombor
Sloboda
Novi Kozarci
13.03.2021
14:30
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Sloga (Č)
Čonoplja
13.03.2021
14:30
Vojvodina 1928
Perlez
Dunav
Stari Banovci
14.03.2021
14:30
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
Hajduk 1912
Kula
13.03.2021
14:30
Omladinac
Novi Banovci
Bačka 1901
Subotica
13.03.2021
14:30
OFK Vršac
Vršac
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.