XS
SM
MD
LG
12.kolo
Rezultati
24/25.10.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Dinamo
Vranje
25.10.2020
13:30
GFK Dubočica
Leskovac
Sloga (K)
Kraljevo
24.10.2020
14:30
Železničar (P)
Pančevo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
24.10.2020
14:30
GFK Jagodina
Jagodina
RFK Grafičar
Beograd
26.10.2020
13:30
Budućnost
Dobanovci
IMT
Beograd
26.10.2020
13:30
Trayal
Kruševac
Radnički (P)
Pirot
25.10.2020
13:30
Kolubara
Lazarevac
Kabel
Novi Sad
25.10.2020
13:30
Loznica
Loznica
Radnički 1923
Kragujevac
25.10.2020
13:30
Zemun
Zemun
OFK Žarkovo
Beograd
25.10.2020
13:30
Borac 1926
Čačak
20.10.2020 16:12 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1923 11 9 2 0 29
2 Prelazi u ligu višeg ranga Kabel 11 8 1 2 25
3 Kolubara 11 6 2 3 20
4 Borac 1926 11 6 1 4 19
5 RFK Grafičar 11 5 3 3 18
6 GFK Jagodina 11 5 3 3 18
7 Trayal 11 5 1 5 16
8 Loznica 11 4 4 3 16
9 Budućnost 11 4 3 4 15
10 Železničar (P) 11 4 2 5 14
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (P) 11 4 2 5 14
12 Prelazi u ligu nižeg ranga OFK Žarkovo 11 3 4 4 13
13 Prelazi u ligu nižeg ranga IMT 11 3 3 5 12
14 Prelazi u ligu nižeg ranga GFK Dubočica 11 2 6 3 12
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zemun 11 3 2 6 11
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Sloga (K) 11 3 1 7 10
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (SM) 11 2 1 8 7
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Dinamo 11 2 1 8 7
13.kolo
Sledeće kolo
31.10/01.11.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Borac 1926
Čačak
31.10.2020
Dinamo
Vranje
Zemun
Zemun
31.10.2020
OFK Žarkovo
Beograd
Loznica
Loznica
31.10.2020
Radnički 1923
Kragujevac
Kolubara
Lazarevac
31.10.2020
Kabel
Novi Sad
Trayal
Kruševac
31.10.2020
Radnički (P)
Pirot
Budućnost
Dobanovci
31.10.2020
IMT
Beograd
GFK Jagodina
Jagodina
31.10.2020
RFK Grafičar
Beograd
Železničar (P)
Pančevo
31.10.2020
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
GFK Dubočica
Leskovac
31.10.2020
Sloga (K)
Kraljevo

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.