09.12.2019 10:46 toplickevesti.com

Kuršumličanke pobedile komšinice

U sedmom kolu Druge lige Istok ekipa ŽOK "Kuršumlija" savladala je ekipu OK "Topličanin"" iz Prokuplja rezultatom 3-2 (25-19,24-26,25-9,21-25,15-10). - U ovom neizvesnom susretu, borbenom i obilatom lepim poenima, više sreće i strpljenja u presudnim momentima imala je domaća ekipa i sasvim zasluzeno savladala odličnog protivnika. Čestitam našim devojčicama na ovoj za nas važnoj pobedi a ekipi...

02.12.2019 09:15 toplickevesti.com

Pobeda odbojkašica Kuršumlije u Majdanpeku

U 6. kolu Druge odbojkaške lige Istok ekipa Kuršumlije savladala je kao gost ekipu Majdanpeka rezultatom 3:1 (17-25,25-20,25-19,25-16). - Nakon loše odigranog prvog seta u nastavku utakmice smo poboljšali servis i blok, smanjili broj grešaka i zasluženo zabeležili za nas važnu pobedu. Čestitam našim devojčicama na prikazanoj igri.   U sledećem kolu dočekujemo ekipu Topličanina iz...