XS
SM
MD
LG
9.kolo
Rezultati
02/03.10.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mladost (L)
Lučani
2 : 0
Kolubara
Lazarevac
03.10.2010 15:30
Mladost (L)
2 : 0
Kolubara
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Mladi radnik
Požarevac
02.10.2010 15:30
Novi Pazar
1 : 0
Mladi radnik
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Big bul Radnički
Šid
02.10.2010 15:30
Radnički (S)
2 : 1
Big bul Radnički
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Teleoptik
Zemun
03.10.2010 15:30
Radnički 1923
3 : 1
Teleoptik
Bežanija
Beograd
1 : 2
Proleter (NS)
Novi Sad
02.10.2010 15:30
Bežanija
1 : 2
Proleter (NS)
BASK
Beograd
4 : 0
Sinđelić
Niš
02.10.2010 15:30
BASK
4 : 0
Sinđelić
Novi Sad
Novi Sad
6 : 0
Dinamo
Vranje
02.10.2010 15:30
Novi Sad
6 : 0
Dinamo
Zemun
Zemun
0 : 1
Napredak
Kruševac
02.10.2010 15:30
Zemun
0 : 1
Napredak
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 1
Banat
Zrenjanin
03.10.2010 15:30
Srem
1 : 1
Banat

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Beleška: BASK 9 6 2 1 20
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Proleter (NS) 9 5 3 1 18
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Radnički 1923 9 5 3 1 18
4 Banat 9 5 3 1 18
5 Novi Sad 9 5 2 2 17
6 Novi Pazar 9 4 3 2 15
7 Radnički (S) 9 4 3 2 15
8 Mladost (L) 9 4 2 3 14
9 Mladi radnik 9 4 1 4 13
10 Sinđelić 9 4 1 4 13
11 Big bul Radnički 9 3 1 5 10
12 Bežanija 9 3 1 5 10
13 Teleoptik 9 2 3 4 9
14 Srem 9 0 7 2 7
15 Zemun 9 1 4 4 7
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Napredak 9 2 1 6 7
17 Beleška: Dinamo 9 1 2 6 5
18 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Kolubara (-3) 9 0 4 5 1

10.kolo
Sledeće kolo
09/10.10.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Banat
Zrenjanin
10.10.2010 15:00
Kolubara
1 : 1
Banat
Napredak
Kruševac
1 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
09.10.2010 15:00
Napredak
1 : 0
Srem
Dinamo
Vranje
0 : 2
Zemun
Zemun
10.10.2010 15:00
Dinamo
0 : 2
Zemun
Sinđelić
Niš
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
09.10.2010 15:00
Sinđelić
3 : 0
Novi Sad
Proleter (NS)
Novi Sad
3 : 1
BASK
Beograd
10.10.2010 15:00
Proleter (NS)
3 : 1
BASK
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Bežanija
Beograd
09.10.2010 15:00
Teleoptik
0 : 0
Bežanija
Big bul Radnički
Šid
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
09.10.2010 15:00
Big bul Radnički
0 : 2
Radnički 1923
Mladi radnik
Požarevac
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
09.10.2010 15:00
Mladi radnik
1 : 1
Radnički (S)
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
10.10.2010 15:00
Mladost (L)
0 : 0
Novi Pazar
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.