XS
SM
MD
LG
33.kolo
Rezultati
11/12.06.2011
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sinđelić
Niš
5 : 2
Kolubara
Lazarevac
12.06.2011 17:00
Sinđelić
5 : 2
Kolubara
Dinamo
Vranje
4 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
12.06.2011 17:00
Dinamo
4 : 1
Proleter (NS)
Napredak
Kruševac
0 : 0
Teleoptik
Zemun
12.06.2011 17:00
Napredak
0 : 0
Teleoptik
Banat
Zrenjanin
1 : 0
Big bul Radnički
Šid
12.06.2011 17:00
Banat
1 : 0
Big bul Radnički
Srem
Sremska Mitrovica
2 : 0
Mladi radnik
Požarevac
12.06.2011 17:00
Srem
2 : 0
Mladi radnik
Zemun
Zemun
5 : 0
Mladost (L)
Lučani
12.06.2011 17:00
Zemun
5 : 0
Mladost (L)
Novi Sad
Novi Sad
0 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
12.06.2011 17:00
Novi Sad
0 : 3
Novi Pazar
BASK
Beograd
2 : 1
Radnički (S)
Sombor
12.06.2011 17:00
BASK
2 : 1
Radnički (S)
Bežanija
Beograd
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
12.06.2011 17:00
Bežanija
0 : 1
Radnički 1923

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Beleška: BASK 33 24 5 4 77
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Radnički 1923 33 21 8 4 71
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Novi Pazar 33 20 8 5 68
4 Banat 33 15 11 7 56
5 Sinđelić 33 14 8 11 50
6 Radnički (S) 33 13 9 11 48
7 Napredak 33 12 10 11 46
8 Proleter (NS) 33 12 9 12 45
9 Mladost (L) 33 10 12 11 42
10 Novi Sad 33 11 8 14 41
11 Bežanija 33 11 7 15 40
12 Mladi radnik 33 11 7 15 40
13 Srem 33 8 12 13 36
14 Teleoptik 33 8 12 13 36
15 Zemun 33 8 9 16 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Kolubara (-3) 33 8 9 16 30
17 Beleška: Big bul Radnički 33 7 5 21 26
18 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Dinamo 33 7 5 21 26

34.kolo
Sledeće kolo
15.06.2011
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Bežanija
Beograd
15.06.2011 17:00
Kolubara
3 : 1
Bežanija
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
BASK
Beograd
15.06.2011 17:00
Radnički 1923
3 : 0
BASK
Radnički (S)
Sombor
0 : 0
Novi Sad
Novi Sad
15.06.2011 17:00
Radnički (S)
0 : 0
Novi Sad
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Zemun
Zemun
15.06.2011 17:00
Novi Pazar
2 : 1
Zemun
Mladost (L)
Lučani
2 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
15.06.2011 17:00
Mladost (L)
2 : 0
Srem
Mladi radnik
Požarevac
4 : 2
Banat
Zrenjanin
15.06.2011 17:00
Mladi radnik
4 : 2
Banat
Big bul Radnički
Šid
1 : 2
Napredak
Kruševac
15.06.2011 17:00
Big bul Radnički
1 : 2
Napredak
Teleoptik
Zemun
4 : 1
Dinamo
Vranje
15.06.2011 17:00
Teleoptik
4 : 1
Dinamo
Proleter (NS)
Novi Sad
2 : 3
Sinđelić
Niš
15.06.2011 17:00
Proleter (NS)
2 : 3
Sinđelić
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.