XS
SM
MD
LG
32.kolo
Rezultati
04/05.06.2011
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
05.06.2011 17:00
Kolubara
1 : 1
Radnički 1923
Radnički (S)
Sombor
0 : 1
Bežanija
Beograd
05.06.2011 17:00
Radnički (S)
0 : 1
Bežanija
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
BASK
Beograd
05.06.2011 17:00
Novi Pazar
2 : 0
BASK
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Novi Sad
Novi Sad
05.06.2011 17:00
Mladost (L)
1 : 0
Novi Sad
Mladi radnik
Požarevac
1 : 0
Zemun
Zemun
05.06.2011 17:00
Mladi radnik
1 : 0
Zemun
Big bul Radnički
Šid
1 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
05.06.2011 17:00
Big bul Radnički
1 : 2
Srem
Teleoptik
Zemun
2 : 2
Banat
Zrenjanin
05.06.2011 17:00
Teleoptik
2 : 2
Banat
Proleter (NS)
Novi Sad
2 : 0
Napredak
Kruševac
05.06.2011 17:00
Proleter (NS)
2 : 0
Napredak
Sinđelić
Niš
2 : 3
Dinamo
Vranje
05.06.2011 17:00
Sinđelić
2 : 3
Dinamo

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Beleška: BASK 32 23 5 4 74
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Radnički 1923 32 20 8 4 68
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Novi Pazar 32 19 8 5 65
4 Banat 32 14 11 7 53
5 Radnički (S) 32 13 9 10 48
6 Sinđelić 32 13 8 11 47
7 Proleter (NS) 32 12 9 11 45
8 Napredak 32 12 9 11 45
9 Mladost (L) 32 10 12 10 42
10 Novi Sad 32 11 8 13 41
11 Bežanija 32 11 7 14 40
12 Mladi radnik 32 11 7 14 40
13 Teleoptik 32 8 11 13 35
14 Srem 32 7 12 13 33
15 Kolubara (-3) 32 8 9 15 30
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Zemun 32 7 9 16 30
17 Beleška: Big bul Radnički 32 7 5 20 26
18 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Dinamo 32 6 5 21 23

33.kolo
Sledeće kolo
11/12.06.2011
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sinđelić
Niš
5 : 2
Kolubara
Lazarevac
12.06.2011 17:00
Sinđelić
5 : 2
Kolubara
Dinamo
Vranje
4 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
12.06.2011 17:00
Dinamo
4 : 1
Proleter (NS)
Napredak
Kruševac
0 : 0
Teleoptik
Zemun
12.06.2011 17:00
Napredak
0 : 0
Teleoptik
Banat
Zrenjanin
1 : 0
Big bul Radnički
Šid
12.06.2011 17:00
Banat
1 : 0
Big bul Radnički
Srem
Sremska Mitrovica
2 : 0
Mladi radnik
Požarevac
12.06.2011 17:00
Srem
2 : 0
Mladi radnik
Zemun
Zemun
5 : 0
Mladost (L)
Lučani
12.06.2011 17:00
Zemun
5 : 0
Mladost (L)
Novi Sad
Novi Sad
0 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
12.06.2011 17:00
Novi Sad
0 : 3
Novi Pazar
BASK
Beograd
2 : 1
Radnički (S)
Sombor
12.06.2011 17:00
BASK
2 : 1
Radnički (S)
Bežanija
Beograd
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
12.06.2011 17:00
Bežanija
0 : 1
Radnički 1923
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.