XS
SM
MD
LG
31.kolo
Rezultati
28/29.05.2011
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Dinamo
Vranje
0 : 2
Kolubara
Lazarevac
29.05.2011 17:00
Dinamo
0 : 2
Kolubara
Napredak
Kruševac
1 : 1
Sinđelić
Niš
29.05.2011 17:00
Napredak
1 : 1
Sinđelić
Banat
Zrenjanin
2 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
29.05.2011 17:00
Banat
2 : 1
Proleter (NS)
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 0
Teleoptik
Zemun
29.05.2011 17:00
Srem
0 : 0
Teleoptik
Zemun
Zemun
3 : 0
Big bul Radnički
Šid
29.05.2011 17:00
Zemun
3 : 0
Big bul Radnički
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Mladi radnik
Požarevac
29.05.2011 17:00
Novi Sad
3 : 0
Mladi radnik
BASK
Beograd
2 : 0
Mladost (L)
Lučani
29.05.2011 17:00
BASK
2 : 0
Mladost (L)
Bežanija
Beograd
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
29.05.2011 17:00
Bežanija
1 : 0
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Radnički (S)
Sombor
29.05.2011 17:00
Radnički 1923
2 : 1
Radnički (S)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Beleška: BASK 31 23 5 3 74
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Radnički 1923 31 20 7 4 67
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Novi Pazar 31 18 8 5 62
4 Banat 31 14 10 7 52
5 Radnički (S) 31 13 9 9 48
6 Sinđelić 31 13 8 10 47
7 Napredak 31 12 9 10 45
8 Proleter (NS) 31 11 9 11 42
9 Novi Sad 31 11 8 12 41
10 Mladost (L) 31 9 12 10 39
11 Bežanija 31 10 7 14 37
12 Mladi radnik 31 10 7 14 37
13 Teleoptik 31 8 10 13 34
14 Zemun 31 7 9 15 30
15 Srem 31 6 12 13 30
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Kolubara (-3) 31 8 8 15 29
17 Beleška: Big bul Radnički 31 7 5 19 26
18 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Dinamo 31 5 5 21 20

32.kolo
Sledeće kolo
04/05.06.2011
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
05.06.2011 17:00
Kolubara
1 : 1
Radnički 1923
Radnički (S)
Sombor
0 : 1
Bežanija
Beograd
05.06.2011 17:00
Radnički (S)
0 : 1
Bežanija
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
BASK
Beograd
05.06.2011 17:00
Novi Pazar
2 : 0
BASK
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Novi Sad
Novi Sad
05.06.2011 17:00
Mladost (L)
1 : 0
Novi Sad
Mladi radnik
Požarevac
1 : 0
Zemun
Zemun
05.06.2011 17:00
Mladi radnik
1 : 0
Zemun
Big bul Radnički
Šid
1 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
05.06.2011 17:00
Big bul Radnički
1 : 2
Srem
Teleoptik
Zemun
2 : 2
Banat
Zrenjanin
05.06.2011 17:00
Teleoptik
2 : 2
Banat
Proleter (NS)
Novi Sad
2 : 0
Napredak
Kruševac
05.06.2011 17:00
Proleter (NS)
2 : 0
Napredak
Sinđelić
Niš
2 : 3
Dinamo
Vranje
05.06.2011 17:00
Sinđelić
2 : 3
Dinamo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.