XS
SM
MD
LG
3.kolo
Rezultati
28/29.08.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
28.08.2010 17:00
Teleoptik
1 : 1
Kolubara
Big bul Radnički
Šid
1 : 2
Proleter (NS)
Novi Sad
28.08.2010 17:00
Big bul Radnički
1 : 2
Proleter (NS)
Mladi radnik
Požarevac
0 : 2
Sinđelić
Niš
28.08.2010 17:00
Mladi radnik
0 : 2
Sinđelić
Mladost (L)
Lučani
4 : 1
Dinamo
Vranje
29.08.2010 17:00
Mladost (L)
4 : 1
Dinamo
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Napredak
Kruševac
28.08.2010 17:00
Novi Pazar
2 : 1
Napredak
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Banat
Zrenjanin
28.08.2010 17:00
Radnički (S)
1 : 0
Banat
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
29.08.2010 17:00
Radnički 1923
2 : 1
Srem
Bežanija
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
28.08.2010 17:00
Bežanija
1 : 0
Zemun
BASK
Beograd
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
28.08.2010 17:00
BASK
3 : 0
Novi Sad

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Beleška: Teleoptik 3 2 1 0 7
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Radnički 1923 3 2 1 0 7
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Mladost (L) 3 2 0 1 6
4 BASK 3 2 0 1 6
5 Proleter (NS) 3 2 0 1 6
6 Big bul Radnički 3 2 0 1 6
7 Banat 3 2 0 1 6
8 Bežanija 3 2 0 1 6
9 Novi Pazar 3 1 1 1 4
10 Zemun 3 1 1 1 4
11 Radnički (S) 3 1 1 1 4
12 Sinđelić 3 1 0 2 3
13 Mladi radnik 3 1 0 2 3
14 Novi Sad 3 1 0 2 3
15 Dinamo 3 1 0 2 3
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Srem 3 0 2 1 2
17 Beleška: Napredak 3 0 0 3 0
18 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Kolubara (-3) 3 0 1 2 -2

4.kolo
Sledeće kolo
04/05.09.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kolubara
Lazarevac
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
05.09.2010 16:30
Kolubara
1 : 3
Novi Sad
Zemun
Zemun
0 : 0
BASK
Beograd
05.09.2010 16:30
Zemun
0 : 0
BASK
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 0
Bežanija
Beograd
05.09.2010 16:30
Srem
0 : 0
Bežanija
Banat
Zrenjanin
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
05.09.2010 16:30
Banat
2 : 1
Radnički 1923
Napredak
Kruševac
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
05.09.2010 16:30
Napredak
1 : 1
Radnički (S)
Dinamo
Vranje
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
05.09.2010 16:30
Dinamo
0 : 0
Novi Pazar
Sinđelić
Niš
1 : 0
Mladost (L)
Lučani
05.09.2010 16:30
Sinđelić
1 : 0
Mladost (L)
Proleter (NS)
Novi Sad
2 : 0
Mladi radnik
Požarevac
05.09.2010 16:30
Proleter (NS)
2 : 0
Mladi radnik
Teleoptik
Zemun
0 : 2
Big bul Radnički
Šid
05.09.2010 16:30
Teleoptik
0 : 2
Big bul Radnički
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.