XS
SM
MD
LG
25.kolo
Rezultati
23/24.04.2011
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
23.04.2011 16:30
Srem
1 : 1
Kolubara
Zemun
Zemun
1 : 3
Banat
Zrenjanin
23.04.2011 16:30
Zemun
1 : 3
Banat
Novi Sad
Novi Sad
2 : 0
Napredak
Kruševac
23.04.2011 16:30
Novi Sad
2 : 0
Napredak
BASK
Beograd
5 : 0
Dinamo
Vranje
23.04.2011 16:30
BASK
5 : 0
Dinamo
Bežanija
Beograd
2 : 0
Sinđelić
Niš
23.04.2011 16:30
Bežanija
2 : 0
Sinđelić
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
26.04.2011 16:30
Radnički 1923
2 : 0
Proleter (NS)
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Teleoptik
Zemun
23.04.2011 16:30
Radnički (S)
2 : 1
Teleoptik
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 1
Big bul Radnički
Šid
23.04.2011 16:30
Novi Pazar
4 : 1
Big bul Radnički
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Mladi radnik
Požarevac
26.04.2011 16:30
Mladost (L)
0 : 0
Mladi radnik

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Beleška: BASK 25 18 5 2 59
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Radnički 1923 25 16 5 4 53
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Novi Pazar 25 14 7 4 49
4 Banat 25 11 9 5 42
5 Radnički (S) 25 11 9 5 42
6 Sinđelić 25 10 7 8 37
7 Mladi radnik 25 10 7 8 37
8 Mladost (L) 25 8 12 5 36
9 Proleter (NS) 25 9 8 8 35
10 Novi Sad 25 9 6 10 33
11 Napredak 25 8 8 9 32
12 Bežanija 25 7 7 11 28
13 Teleoptik 25 6 7 12 25
14 Big bul Radnički 25 6 5 14 23
15 Srem 25 4 10 11 22
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Zemun 25 4 9 12 21
17 Beleška: Kolubara (-3) 25 4 8 13 17
18 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Dinamo 25 4 3 18 15

26.kolo
Sledeće kolo
30.04/01.05.2011
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Mladost (L)
Lučani
01.05.2011 17:00
Kolubara
1 : 0
Mladost (L)
Mladi radnik
Požarevac
0 : 4
Novi Pazar
Novi Pazar
30.04.2011 17:00
Mladi radnik
0 : 4
Novi Pazar
Big bul Radnički
Šid
2 : 0
Radnički (S)
Sombor
30.04.2011 17:00
Big bul Radnički
2 : 0
Radnički (S)
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
18.05.2011 17:00
Teleoptik
1 : 1
Radnički 1923
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 0
Bežanija
Beograd
01.05.2011 17:00
Proleter (NS)
1 : 0
Bežanija
Sinđelić
Niš
1 : 0
BASK
Beograd
30.04.2011 17:00
Sinđelić
1 : 0
BASK
Dinamo
Vranje
2 : 1
Novi Sad
Novi Sad
01.05.2011 17:00
Dinamo
2 : 1
Novi Sad
Napredak
Kruševac
3 : 1
Zemun
Zemun
30.04.2011 17:00
Napredak
3 : 1
Zemun
Banat
Zrenjanin
1 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
30.04.2011 17:00
Banat
1 : 2
Srem
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.