XS
SM
MD
LG
23.kolo
Rezultati
16/17.04.2011
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Zemun
Zemun
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
16.04.2011 16:30
Zemun
1 : 2
Kolubara
Novi Sad
Novi Sad
3 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
16.04.2011 16:30
Novi Sad
3 : 2
Srem
BASK
Beograd
1 : 0
Banat
Zrenjanin
16.04.2011 16:30
BASK
1 : 0
Banat
Bežanija
Beograd
1 : 1
Napredak
Kruševac
16.04.2011 16:30
Bežanija
1 : 1
Napredak
Radnički 1923
Kragujevac
6 : 0
Dinamo
Vranje
17.04.2011 16:30
Radnički 1923
6 : 0
Dinamo
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Sinđelić
Niš
16.04.2011 16:30
Radnički (S)
1 : 0
Sinđelić
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
16.04.2011 16:30
Novi Pazar
1 : 1
Proleter (NS)
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Teleoptik
Zemun
17.04.2011 16:30
Mladost (L)
1 : 0
Teleoptik
Mladi radnik
Požarevac
1 : 0
Big bul Radnički
Šid
16.04.2011 16:30
Mladi radnik
1 : 0
Big bul Radnički

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Beleška: BASK 23 16 5 2 53
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Radnički 1923 23 15 5 3 50
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Novi Pazar 23 12 7 4 43
4 Banat 23 10 8 5 38
5 Radnički (S) 23 9 9 5 36
6 Proleter (NS) 23 9 8 6 35
7 Mladi radnik 23 10 5 8 35
8 Sinđelić 23 9 7 7 34
9 Mladost (L) 23 7 11 5 32
10 Napredak 23 8 8 7 32
11 Novi Sad 23 8 5 10 29
12 Bežanija 23 6 7 10 25
13 Teleoptik 23 6 7 10 25
14 Big bul Radnički 23 6 5 12 23
15 Zemun 23 4 9 10 21
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Srem 23 3 9 11 18
17 Beleška: Kolubara (-3) 23 4 6 13 15
18 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Dinamo 23 3 3 17 12

24.kolo
Sledeće kolo
20.04.2011
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Mladi radnik
Požarevac
20.04.2011 16:30
Kolubara
1 : 1
Mladi radnik
Big bul Radnički
Šid
0 : 3
Mladost (L)
Lučani
20.04.2011 16:30
Big bul Radnički
0 : 3
Mladost (L)
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
20.04.2011 16:30
Teleoptik
0 : 1
Novi Pazar
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 2
Radnički (S)
Sombor
20.04.2011 16:30
Proleter (NS)
1 : 2
Radnički (S)
Sinđelić
Niš
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
20.04.2011 16:30
Sinđelić
1 : 0
Radnički 1923
Dinamo
Vranje
1 : 0
Bežanija
Beograd
20.04.2011 16:30
Dinamo
1 : 0
Bežanija
Napredak
Kruševac
0 : 1
BASK
Beograd
20.04.2011 16:30
Napredak
0 : 1
BASK
Banat
Zrenjanin
1 : 1
Novi Sad
Novi Sad
20.04.2011 16:30
Banat
1 : 1
Novi Sad
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 0
Zemun
Zemun
20.04.2011 16:30
Srem
1 : 0
Zemun
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.