XS
SM
MD
LG
2.kolo
Rezultati
21/22.08.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kolubara
Lazarevac
0 : 1
BASK
Beograd
22.08.2010 17:30
Kolubara
0 : 1
BASK
Novi Sad
Novi Sad
1 : 0
Bežanija
Beograd
21.08.2010 17:30
Novi Sad
1 : 0
Bežanija
Zemun
Zemun
2 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
21.08.2010 17:30
Zemun
2 : 2
Radnički 1923
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 0
Radnički (S)
Sombor
22.08.2010 17:30
Srem
0 : 0
Radnički (S)
Banat
Zrenjanin
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
21.08.2010 17:30
Banat
2 : 1
Novi Pazar
Napredak
Kruševac
1 : 3
Mladost (L)
Lučani
21.08.2010 17:30
Napredak
1 : 3
Mladost (L)
Dinamo
Vranje
1 : 0
Mladi radnik
Požarevac
22.08.2010 17:30
Dinamo
1 : 0
Mladi radnik
Sinđelić
Niš
0 : 1
Big bul Radnički
Šid
21.08.2010 17:30
Sinđelić
0 : 1
Big bul Radnički
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 2
Teleoptik
Zemun
22.08.2010 17:30
Proleter (NS)
1 : 2
Teleoptik

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Beleška: Teleoptik 2 2 0 0 6
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Big bul Radnički 2 2 0 0 6
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Banat 2 2 0 0 6
4 Zemun 2 1 1 0 4
5 Radnički 1923 2 1 1 0 4
6 Proleter (NS) 2 1 0 1 3
7 Mladost (L) 2 1 0 1 3
8 BASK 2 1 0 1 3
9 Novi Sad 2 1 0 1 3
10 Bežanija 2 1 0 1 3
11 Mladi radnik 2 1 0 1 3
12 Dinamo 2 1 0 1 3
13 Srem 2 0 2 0 2
14 Novi Pazar 2 0 1 1 1
15 Radnički (S) 2 0 1 1 1
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Napredak 2 0 0 2 0
17 Beleška: Sinđelić 2 0 0 2 0
18 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Kolubara (-3) 2 0 0 2 -3

3.kolo
Sledeće kolo
28/29.08.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
28.08.2010 17:00
Teleoptik
1 : 1
Kolubara
Big bul Radnički
Šid
1 : 2
Proleter (NS)
Novi Sad
28.08.2010 17:00
Big bul Radnički
1 : 2
Proleter (NS)
Mladi radnik
Požarevac
0 : 2
Sinđelić
Niš
28.08.2010 17:00
Mladi radnik
0 : 2
Sinđelić
Mladost (L)
Lučani
4 : 1
Dinamo
Vranje
29.08.2010 17:00
Mladost (L)
4 : 1
Dinamo
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Napredak
Kruševac
28.08.2010 17:00
Novi Pazar
2 : 1
Napredak
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Banat
Zrenjanin
28.08.2010 17:00
Radnički (S)
1 : 0
Banat
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
29.08.2010 17:00
Radnički 1923
2 : 1
Srem
Bežanija
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
28.08.2010 17:00
Bežanija
1 : 0
Zemun
BASK
Beograd
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
28.08.2010 17:00
BASK
3 : 0
Novi Sad
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.