XS
SM
MD
LG
16.kolo
Rezultati
20/21.11.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
Sinđelić
Niš
21.11.2010 13:00
Kolubara
0 : 2
Sinđelić
Proleter (NS)
Novi Sad
3 : 1
Dinamo
Vranje
21.11.2010 13:00
Proleter (NS)
3 : 1
Dinamo
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Napredak
Kruševac
20.11.2010 13:00
Teleoptik
1 : 1
Napredak
Big bul Radnički
Šid
0 : 0
Banat
Zrenjanin
20.11.2010 13:00
Big bul Radnički
0 : 0
Banat
Mladi radnik
Požarevac
0 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
20.11.2010 13:00
Mladi radnik
0 : 0
Srem
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Zemun
Zemun
21.11.2010 13:00
Mladost (L)
0 : 0
Zemun
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Novi Sad
Novi Sad
20.11.2010 13:00
Novi Pazar
2 : 0
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
0 : 1
BASK
Beograd
20.11.2010 13:00
Radnički (S)
0 : 1
BASK
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Bežanija
Beograd
21.11.2010 13:00
Radnički 1923
3 : 1
Bežanija

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Beleška: BASK 16 11 3 2 36
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Radnički 1923 16 9 4 3 31
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Proleter (NS) 16 8 5 3 29
4 Banat 16 7 8 1 29
5 Sinđelić 16 8 4 4 28
6 Novi Pazar 16 8 4 4 28
7 Mladi radnik 16 7 4 5 25
8 Radnički (S) 16 6 6 4 24
9 Mladost (L) 16 5 7 4 22
10 Napredak 16 6 4 6 22
11 Novi Sad 16 6 3 7 21
12 Big bul Radnički 16 5 3 8 18
13 Srem 16 3 8 5 17
14 Teleoptik 16 4 5 7 17
15 Zemun 16 3 6 7 15
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Bežanija 16 3 5 8 14
17 Beleška: Kolubara (-3) 16 1 5 10 5
18 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Dinamo 16 1 2 13 5

17.kolo
Sledeće kolo
27/28.11.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Bežanija
Beograd
2 : 0
Kolubara
Lazarevac
27.11.2010 13:00
Bežanija
2 : 0
Kolubara
BASK
Beograd
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
27.11.2010 13:00
BASK
0 : 0
Radnički 1923
Novi Sad
Novi Sad
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
27.11.2010 13:00
Novi Sad
1 : 1
Radnički (S)
Zemun
Zemun
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
27.11.2010 13:00
Zemun
1 : 1
Novi Pazar
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
28.11.2010 13:00
Srem
1 : 1
Mladost (L)
Banat
Zrenjanin
5 : 1
Mladi radnik
Požarevac
27.11.2010 13:00
Banat
5 : 1
Mladi radnik
Napredak
Kruševac
2 : 0
Big bul Radnički
Šid
27.11.2010 13:00
Napredak
2 : 0
Big bul Radnički
Dinamo
Vranje
1 : 0
Teleoptik
Zemun
28.11.2010 13:00
Dinamo
1 : 0
Teleoptik
Sinđelić
Niš
1 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
27.11.2010 13:00
Sinđelić
1 : 0
Proleter (NS)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.