XS
SM
MD
LG
15.kolo
Rezultati
13/14.11.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
14.11.2010 13:00
Radnički 1923
2 : 1
Kolubara
Bežanija
Beograd
0 : 0
Radnički (S)
Sombor
13.11.2010 13:00
Bežanija
0 : 0
Radnički (S)
BASK
Beograd
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
13.11.2010 13:00
BASK
1 : 0
Novi Pazar
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Mladost (L)
Lučani
13.11.2010 13:00
Novi Sad
3 : 0
Mladost (L)
Zemun
Zemun
1 : 3
Mladi radnik
Požarevac
13.11.2010 13:00
Zemun
1 : 3
Mladi radnik
Srem
Sremska Mitrovica
2 : 0
Big bul Radnički
Šid
14.11.2010 13:00
Srem
2 : 0
Big bul Radnički
Banat
Zrenjanin
2 : 0
Teleoptik
Zemun
13.11.2010 13:00
Banat
2 : 0
Teleoptik
Napredak
Kruševac
2 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
13.11.2010 13:00
Napredak
2 : 1
Proleter (NS)
Dinamo
Vranje
0 : 1
Sinđelić
Niš
14.11.2010 13:00
Dinamo
0 : 1
Sinđelić

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Beleška: BASK 15 10 3 2 33
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Radnički 1923 15 8 4 3 28
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Banat 15 7 7 1 28
4 Proleter (NS) 15 7 5 3 26
5 Sinđelić 15 7 4 4 25
6 Novi Pazar 15 7 4 4 25
7 Mladi radnik 15 7 3 5 24
8 Radnički (S) 15 6 6 3 24
9 Mladost (L) 15 5 6 4 21
10 Novi Sad 15 6 3 6 21
11 Napredak 15 6 3 6 21
12 Big bul Radnički 15 5 2 8 17
13 Srem 15 3 7 5 16
14 Teleoptik 15 4 4 7 16
15 Bežanija 15 3 5 7 14
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Zemun 15 3 5 7 14
17 Beleška: Kolubara (-3) 15 1 5 9 5
18 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Dinamo 15 1 2 12 5

16.kolo
Sledeće kolo
20/21.11.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
Sinđelić
Niš
21.11.2010 13:00
Kolubara
0 : 2
Sinđelić
Proleter (NS)
Novi Sad
3 : 1
Dinamo
Vranje
21.11.2010 13:00
Proleter (NS)
3 : 1
Dinamo
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Napredak
Kruševac
20.11.2010 13:00
Teleoptik
1 : 1
Napredak
Big bul Radnički
Šid
0 : 0
Banat
Zrenjanin
20.11.2010 13:00
Big bul Radnički
0 : 0
Banat
Mladi radnik
Požarevac
0 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
20.11.2010 13:00
Mladi radnik
0 : 0
Srem
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Zemun
Zemun
21.11.2010 13:00
Mladost (L)
0 : 0
Zemun
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Novi Sad
Novi Sad
20.11.2010 13:00
Novi Pazar
2 : 0
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
0 : 1
BASK
Beograd
20.11.2010 13:00
Radnički (S)
0 : 1
BASK
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Bežanija
Beograd
21.11.2010 13:00
Radnički 1923
3 : 1
Bežanija
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.