XS
SM
MD
LG
14.kolo
Rezultati
06/07.11.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Dinamo
Vranje
07.11.2010 13:00
Kolubara
2 : 1
Dinamo
Sinđelić
Niš
1 : 1
Napredak
Kruševac
06.11.2010 13:00
Sinđelić
1 : 1
Napredak
Proleter (NS)
Novi Sad
0 : 0
Banat
Zrenjanin
07.11.2010 13:00
Proleter (NS)
0 : 0
Banat
Teleoptik
Zemun
2 : 3
Srem
Sremska Mitrovica
06.11.2010 13:00
Teleoptik
2 : 3
Srem
Big bul Radnički
Šid
2 : 0
Zemun
Zemun
06.11.2010 13:00
Big bul Radnički
2 : 0
Zemun
Mladi radnik
Požarevac
2 : 1
Novi Sad
Novi Sad
06.11.2010 13:00
Mladi radnik
2 : 1
Novi Sad
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
BASK
Beograd
07.11.2010 13:00
Mladost (L)
0 : 0
BASK
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Bežanija
Beograd
06.11.2010 13:00
Novi Pazar
1 : 0
Bežanija
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
06.11.2010 13:00
Radnički (S)
2 : 1
Radnički 1923

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Beleška: BASK 14 9 3 2 30
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Proleter (NS) 14 7 5 2 26
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Radnički 1923 14 7 4 3 25
4 Banat 14 6 7 1 25
5 Novi Pazar 14 7 4 3 25
6 Radnički (S) 14 6 5 3 23
7 Sinđelić 14 6 4 4 22
8 Mladost (L) 14 5 6 3 21
9 Mladi radnik 14 6 3 5 21
10 Napredak 14 5 3 6 18
11 Novi Sad 14 5 3 6 18
12 Big bul Radnički 14 5 2 7 17
13 Teleoptik 14 4 4 6 16
14 Zemun 14 3 5 6 14
15 Bežanija 14 3 4 7 13
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Srem 14 2 7 5 13
17 Beleška: Kolubara (-3) 14 1 5 8 5
18 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Dinamo 14 1 2 11 5

15.kolo
Sledeće kolo
13/14.11.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
14.11.2010 13:00
Radnički 1923
2 : 1
Kolubara
Bežanija
Beograd
0 : 0
Radnički (S)
Sombor
13.11.2010 13:00
Bežanija
0 : 0
Radnički (S)
BASK
Beograd
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
13.11.2010 13:00
BASK
1 : 0
Novi Pazar
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Mladost (L)
Lučani
13.11.2010 13:00
Novi Sad
3 : 0
Mladost (L)
Zemun
Zemun
1 : 3
Mladi radnik
Požarevac
13.11.2010 13:00
Zemun
1 : 3
Mladi radnik
Srem
Sremska Mitrovica
2 : 0
Big bul Radnički
Šid
14.11.2010 13:00
Srem
2 : 0
Big bul Radnički
Banat
Zrenjanin
2 : 0
Teleoptik
Zemun
13.11.2010 13:00
Banat
2 : 0
Teleoptik
Napredak
Kruševac
2 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
13.11.2010 13:00
Napredak
2 : 1
Proleter (NS)
Dinamo
Vranje
0 : 1
Sinđelić
Niš
14.11.2010 13:00
Dinamo
0 : 1
Sinđelić
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.