XS
SM
MD
LG
11.kolo
Rezultati
16/17.10.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Kolubara
Lazarevac
16.10.2010 14:30
Novi Pazar
2 : 0
Kolubara
Radnički (S)
Sombor
0 : 0
Mladost (L)
Lučani
16.10.2010 14:30
Radnički (S)
0 : 0
Mladost (L)
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Mladi radnik
Požarevac
17.10.2010 14:30
Radnički 1923
1 : 1
Mladi radnik
Bežanija
Beograd
1 : 1
Big bul Radnički
Šid
16.10.2010 14:30
Bežanija
1 : 1
Big bul Radnički
BASK
Beograd
3 : 0
Teleoptik
Zemun
16.10.2010 14:30
BASK
3 : 0
Teleoptik
Novi Sad
Novi Sad
1 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
16.10.2010 14:30
Novi Sad
1 : 1
Proleter (NS)
Zemun
Zemun
0 : 0
Sinđelić
Niš
16.10.2010 14:30
Zemun
0 : 0
Sinđelić
Srem
Sremska Mitrovica
2 : 0
Dinamo
Vranje
17.10.2010 14:30
Srem
2 : 0
Dinamo
Banat
Zrenjanin
0 : 0
Napredak
Kruševac
16.10.2010 14:30
Banat
0 : 0
Napredak

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Beleška: BASK 11 7 2 2 23
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Proleter (NS) 11 6 4 1 22
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Radnički 1923 11 6 4 1 22
4 Banat 11 5 5 1 20
5 Novi Pazar 11 5 4 2 19
6 Novi Sad 11 5 3 3 18
7 Sinđelić 11 5 2 4 17
8 Radnički (S) 11 4 5 2 17
9 Mladost (L) 11 4 4 3 16
10 Mladi radnik 11 4 3 4 15
11 Bežanija 11 3 3 5 12
12 Zemun 11 2 5 4 11
13 Big bul Radnički 11 3 2 6 11
14 Napredak 11 3 2 6 11
15 Srem 11 1 7 3 10
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Teleoptik 11 2 4 5 10
17 Beleška: Dinamo 11 1 2 8 5
18 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Kolubara (-3) 11 0 5 6 2

12.kolo
Sledeće kolo
23/24.10.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
Napredak
Kruševac
24.10.2010 14:00
Kolubara
0 : 2
Napredak
Dinamo
Vranje
0 : 1
Banat
Zrenjanin
24.10.2010 14:00
Dinamo
0 : 1
Banat
Sinđelić
Niš
2 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
23.10.2010 14:00
Sinđelić
2 : 0
Srem
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 2
Zemun
Zemun
24.10.2010 14:00
Proleter (NS)
1 : 2
Zemun
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Novi Sad
Novi Sad
24.10.2010 14:00
Teleoptik
2 : 1
Novi Sad
Big bul Radnički
Šid
0 : 1
BASK
Beograd
23.10.2010 14:00
Big bul Radnički
0 : 1
BASK
Mladi radnik
Požarevac
2 : 0
Bežanija
Beograd
23.10.2010 14:00
Mladi radnik
2 : 0
Bežanija
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
24.10.2010 14:00
Mladost (L)
1 : 0
Radnički 1923
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
23.10.2010 14:00
Novi Pazar
1 : 0
Radnički (S)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.