XS
SM
MD
LG
1.kolo
Rezultati
14/15.08.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Proleter (NS)
Novi Sad
2 : 0
Kolubara
Lazarevac
15.08.2010 17:30
Proleter (NS)
2 : 0
Kolubara
Teleoptik
Zemun
2 : 0
Sinđelić
Niš
14.08.2010 17:30
Teleoptik
2 : 0
Sinđelić
Big bul Radnički
Šid
2 : 0
Dinamo
Vranje
14.08.2010 17:30
Big bul Radnički
2 : 0
Dinamo
Mladi radnik
Požarevac
1 : 0
Napredak
Kruševac
14.08.2010 17:30
Mladi radnik
1 : 0
Napredak
Mladost (L)
Lučani
0 : 1
Banat
Zrenjanin
15.08.2010 17:30
Mladost (L)
0 : 1
Banat
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
14.08.2010 17:30
Novi Pazar
1 : 1
Srem
Radnički (S)
Sombor
1 : 2
Zemun
Zemun
14.08.2010 17:30
Radnički (S)
1 : 2
Zemun
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Novi Sad
Novi Sad
15.08.2010 17:30
Radnički 1923
1 : 0
Novi Sad
Bežanija
Beograd
1 : 0
BASK
Beograd
14.08.2010 17:30
Bežanija
1 : 0
BASK

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Beleška: Proleter (NS) 1 1 0 0 3
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Big bul Radnički 1 1 0 0 3
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Teleoptik 1 1 0 0 3
4 Zemun 1 1 0 0 3
5 Banat 1 1 0 0 3
6 Radnički 1923 1 1 0 0 3
7 Bežanija 1 1 0 0 3
8 Mladi radnik 1 1 0 0 3
9 Srem 1 0 1 0 1
10 Novi Pazar 1 0 1 0 1
11 Radnički (S) 1 0 0 1 0
12 Napredak 1 0 0 1 0
13 Novi Sad 1 0 0 1 0
14 BASK 1 0 0 1 0
15 Mladost (L) 1 0 0 1 0
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Sinđelić 1 0 0 1 0
17 Beleška: Dinamo 1 0 0 1 0
18 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Kolubara (-3) 1 0 0 1 -3

2.kolo
Sledeće kolo
21/22.08.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kolubara
Lazarevac
0 : 1
BASK
Beograd
22.08.2010 17:30
Kolubara
0 : 1
BASK
Novi Sad
Novi Sad
1 : 0
Bežanija
Beograd
21.08.2010 17:30
Novi Sad
1 : 0
Bežanija
Zemun
Zemun
2 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
21.08.2010 17:30
Zemun
2 : 2
Radnički 1923
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 0
Radnički (S)
Sombor
22.08.2010 17:30
Srem
0 : 0
Radnički (S)
Banat
Zrenjanin
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
21.08.2010 17:30
Banat
2 : 1
Novi Pazar
Napredak
Kruševac
1 : 3
Mladost (L)
Lučani
21.08.2010 17:30
Napredak
1 : 3
Mladost (L)
Dinamo
Vranje
1 : 0
Mladi radnik
Požarevac
22.08.2010 17:30
Dinamo
1 : 0
Mladi radnik
Sinđelić
Niš
0 : 1
Big bul Radnički
Šid
21.08.2010 17:30
Sinđelić
0 : 1
Big bul Radnički
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 2
Teleoptik
Zemun
22.08.2010 17:30
Proleter (NS)
1 : 2
Teleoptik
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.