XS
SM
MD
LG
31.kolo
Rezultati
25/26.05.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Šumadinac (KG)
Kragujevac
4 : 3
Korićani
Korićani
26.05.2019 17:00
Šumadinac (KG)
4 : 3
Korićani
Sloga (D)
Desimirovac
4 : 0
Jadran
Kragujevac
26.05.2019 17:00
Sloga (D)
4 : 0
Jadran
Jedinstvo
Petrovac
2 : 1
Borac (D)
Drenovac
26.05.2019 17:00
Jedinstvo
2 : 1
Borac (D)
Kutlovo
Kutlovo
2 : 1
Sloboda
Grbice
26.05.2019 17:00
Kutlovo
2 : 1
Sloboda
21. oktobar
Kragujevac
3 : 1
Slavija
Kragujevac
25.05.2019 17:00
21. oktobar
3 : 1
Slavija
Šumadija 1934
Drača
2 : 4
Budućnost
Resnik
26.05.2019 17:00
Šumadija 1934
2 : 4
Budućnost
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 3
Srbija
Ilićevo
26.05.2019 17:00
OFK Bagremar
1 : 3
Srbija
Mladost (P)
Pajazitovo
2 : 3
Erdoglija 1931
Kragujevac
26.05.2019 17:00
Mladost (P)
2 : 3
Erdoglija 1931
U ovom kolu slobodan je tim: Pobeda 1926
26.05.2019 20:05 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Korićani 30 19 7 4 64
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Budućnost 29 16 5 8 53
3 Sloga (D) 29 16 2 11 50
4 Mladost (P) 30 14 7 9 49
5 Srbija 29 13 6 10 45
6 Jedinstvo 29 13 5 11 44
7 Kutlovo 29 11 11 7 44
8 OFK Bagremar 30 12 8 10 44
9 Šumadinac (KG) 29 12 4 13 40
10 Sloboda 29 12 3 14 39
11 Šumadija 1934 29 10 8 11 38
12 Pobeda 1926 29 10 8 11 38
13 Borac (D) 29 10 7 12 37
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Erdoglija 1931 29 9 10 10 37
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca 21. oktobar 29 7 7 15 28
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Jadran 29 7 4 18 25
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Slavija 29 4 4 21 16

32.kolo
Sledeće kolo
29.05.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
29.05.2019 17:00
Erdoglija 1931
2 : 2
OFK Bagremar
Srbija
Ilićevo
5 : 2
Šumadija 1934
Drača
29.05.2019 17:00
Srbija
5 : 2
Šumadija 1934
Budućnost
Resnik
3 : 1
21. oktobar
Kragujevac
29.05.2019 17:00
Budućnost
3 : 1
21. oktobar
Slavija
Kragujevac
2 : 3
Kutlovo
Kutlovo
29.05.2019 17:00
Slavija
2 : 3
Kutlovo
Sloboda
Grbice
3 : 1
Jedinstvo
Petrovac
29.05.2019 17:00
Sloboda
3 : 1
Jedinstvo
Borac (D)
Drenovac
2 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
29.05.2019 17:00
Borac (D)
2 : 1
Sloga (D)
Jadran
Kragujevac
1 : 3
Šumadinac (KG)
Kragujevac
29.05.2019 17:00
Jadran
1 : 3
Šumadinac (KG)
Korićani
Korićani
1 : 2
Pobeda 1926
Beloševac
29.05.2019 17:00
Korićani
1 : 2
Pobeda 1926
U ovom kolu slobodan je tim: Mladost (P)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.