XS
SM
MD
LG
26.kolo
Rezultati
27/28.04.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Slavija
Kragujevac
1 : 2
Srbija
Ilićevo
28.04.2019 16:30
Slavija
1 : 2
Srbija
Sloboda
Grbice
3 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
28.04.2019 16:30
Sloboda
3 : 1
Erdoglija 1931
Borac (D)
Drenovac
1 : 3
Mladost (P)
Pajazitovo
27.04.2019 16:30
Borac (D)
1 : 3
Mladost (P)
Jadran
Kragujevac
1 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
28.04.2019 16:30
Jadran
1 : 2
OFK Bagremar
Korićani
Korićani
1 : 1
Šumadija 1934
Drača
28.04.2019 16:30
Korićani
1 : 1
Šumadija 1934
Pobeda 1926
Beloševac
2 : 0
21. oktobar
Kragujevac
28.04.2019 16:30
Pobeda 1926
2 : 0
21. oktobar
Šumadinac (KG)
Kragujevac
2 : 2
Kutlovo
Kutlovo
28.04.2019 16:30
Šumadinac (KG)
2 : 2
Kutlovo
Sloga (D)
Desimirovac
3 : 1
Jedinstvo
Petrovac
28.04.2019 16:30
Sloga (D)
3 : 1
Jedinstvo
U ovom kolu slobodan je tim: Budućnost
28.04.2019 19:07 (JVelibor)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Korićani 25 17 6 2 57
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Budućnost 24 14 4 6 46
3 Mladost (P) 25 13 5 7 44
4 Sloga (D) 25 13 2 10 41
5 OFK Bagremar 25 11 7 7 40
6 Srbija 25 11 5 9 38
7 Jedinstvo 24 10 5 9 35
8 Pobeda 1926 25 9 8 8 35
9 Šumadija 1934 24 9 6 9 33
10 Kutlovo 24 8 9 7 33
11 Borac (D) 24 9 5 10 32
12 Sloboda 24 10 2 12 32
13 Šumadinac (KG) 25 9 4 12 31
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Erdoglija 1931 25 6 10 9 28
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Jadran 24 6 4 14 22
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca 21. oktobar 24 4 7 13 19
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Slavija 24 3 3 18 12

27.kolo
Sledeće kolo
01.05.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jedinstvo
Petrovac
1 : 3
Šumadinac (KG)
Kragujevac
01.05.2019 16:30
Jedinstvo
1 : 3
Šumadinac (KG)
Kutlovo
Kutlovo
6 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
01.05.2019 16:30
Kutlovo
6 : 1
Pobeda 1926
21. oktobar
Kragujevac
1 : 3
Korićani
Korićani
01.05.2019 16:30
21. oktobar
1 : 3
Korićani
Šumadija 1934
Drača
1 : 4
Jadran
Kragujevac
01.05.2019 16:30
Šumadija 1934
1 : 4
Jadran
OFK Bagremar
Kragujevac
2 : 3
Borac (D)
Drenovac
01.05.2019 16:30
OFK Bagremar
2 : 3
Borac (D)
Mladost (P)
Pajazitovo
3 : 4
Sloboda
Grbice
01.05.2019 16:30
Mladost (P)
3 : 4
Sloboda
Erdoglija 1931
Kragujevac
3 : 1
Slavija
Kragujevac
02.05.2019 16:30
Erdoglija 1931
3 : 1
Slavija
Srbija
Ilićevo
3 : 2
Budućnost
Resnik
01.05.2019 16:30
Srbija
3 : 2
Budućnost
U ovom kolu slobodan je tim: Sloga (D)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.