XS
SM
MD
LG
25.kolo
Rezultati
20/21.04.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kutlovo
Kutlovo
3 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
21.04.2019 16:30
Kutlovo
3 : 1
Sloga (D)
21. oktobar
Kragujevac
0 : 1
Šumadinac (KG)
Kragujevac
20.04.2019 16:30
21. oktobar
0 : 1
Šumadinac (KG)
Šumadija 1934
Drača
1 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
21.04.2019 16:30
Šumadija 1934
1 : 1
Pobeda 1926
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 0
Korićani
Korićani
21.04.2019 16:30
OFK Bagremar
1 : 0
Korićani
Mladost (P)
Pajazitovo
2 : 0
Jadran
Kragujevac
21.04.2019 16:30
Mladost (P)
2 : 0
Jadran
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 7
Borac (D)
Drenovac
21.04.2019 16:30
Erdoglija 1931
2 : 7
Borac (D)
Srbija
Ilićevo
2 : 0
Sloboda
Grbice
21.04.2019 16:30
Srbija
2 : 0
Sloboda
Budućnost
Resnik
3 : 1
Slavija
Kragujevac
21.04.2019 16:30
Budućnost
3 : 1
Slavija
U ovom kolu slobodan je tim: Jedinstvo
21.04.2019 19:32 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Korićani 24 17 5 2 56
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Budućnost 24 14 4 6 46
3 Mladost (P) 24 12 5 7 41
4 Sloga (D) 24 12 2 10 38
5 OFK Bagremar 24 10 7 7 37
6 Jedinstvo 23 10 5 8 35
7 Srbija 24 10 5 9 35
8 Borac (D) 23 9 5 9 32
9 Šumadija 1934 23 9 5 9 32
10 Kutlovo 23 8 8 7 32
11 Pobeda 1926 24 8 8 8 32
12 Šumadinac (KG) 24 9 3 12 30
13 Sloboda 23 9 2 12 29
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Erdoglija 1931 24 6 10 8 28
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Jadran 23 6 4 13 22
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca 21. oktobar 23 4 7 12 19
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Slavija 23 3 3 17 12

26.kolo
Sledeće kolo
27/28.04.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Slavija
Kragujevac
1 : 2
Srbija
Ilićevo
28.04.2019 16:30
Slavija
1 : 2
Srbija
Sloboda
Grbice
3 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
28.04.2019 16:30
Sloboda
3 : 1
Erdoglija 1931
Borac (D)
Drenovac
1 : 3
Mladost (P)
Pajazitovo
27.04.2019 16:30
Borac (D)
1 : 3
Mladost (P)
Jadran
Kragujevac
1 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
28.04.2019 16:30
Jadran
1 : 2
OFK Bagremar
Korićani
Korićani
1 : 1
Šumadija 1934
Drača
28.04.2019 16:30
Korićani
1 : 1
Šumadija 1934
Pobeda 1926
Beloševac
2 : 0
21. oktobar
Kragujevac
28.04.2019 16:30
Pobeda 1926
2 : 0
21. oktobar
Šumadinac (KG)
Kragujevac
2 : 2
Kutlovo
Kutlovo
28.04.2019 16:30
Šumadinac (KG)
2 : 2
Kutlovo
Sloga (D)
Desimirovac
3 : 1
Jedinstvo
Petrovac
28.04.2019 16:30
Sloga (D)
3 : 1
Jedinstvo
U ovom kolu slobodan je tim: Budućnost
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.