XS
SM
MD
LG
24.kolo
Rezultati
13/14.04.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloboda
Grbice
0 : 1
Budućnost
Resnik
14.04.2019 16:00
Sloboda
0 : 1
Budućnost
Borac (D)
Drenovac
2 : 1
Srbija
Ilićevo
13.04.2019 16:00
Borac (D)
2 : 1
Srbija
Jadran
Kragujevac
2 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
14.04.2019 16:00
Jadran
2 : 2
Erdoglija 1931
Korićani
Korićani
3 : 0
Mladost (P)
Pajazitovo
14.04.2019 16:00
Korićani
3 : 0
Mladost (P)
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
14.04.2019 16:00
Pobeda 1926
1 : 2
OFK Bagremar
Šumadinac (KG)
Kragujevac
2 : 0
Šumadija 1934
Drača
14.04.2019 16:00
Šumadinac (KG)
2 : 0
Šumadija 1934
Sloga (D)
Desimirovac
4 : 1
21. oktobar
Kragujevac
14.04.2019 16:00
Sloga (D)
4 : 1
21. oktobar
Jedinstvo
Petrovac
1 : 1
Kutlovo
Kutlovo
14.04.2019 16:00
Jedinstvo
1 : 1
Kutlovo
U ovom kolu slobodan je tim: Slavija
14.04.2019 20:20 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Korićani 23 17 5 1 56
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Budućnost 23 13 4 6 43
3 Sloga (D) 23 12 2 9 38
4 Mladost (P) 23 11 5 7 38
5 Jedinstvo 23 10 5 8 35
6 OFK Bagremar 23 9 7 7 34
7 Srbija 23 9 5 9 32
8 Šumadija 1934 22 9 4 9 31
9 Pobeda 1926 23 8 7 8 31
10 Borac (D) 22 8 5 9 29
11 Kutlovo 22 7 8 7 29
12 Sloboda 22 9 2 11 29
13 Erdoglija 1931 23 6 10 7 28
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Šumadinac (KG) 23 8 3 12 27
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Jadran 22 6 4 12 22
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca 21. oktobar 22 4 7 11 19
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Slavija 22 3 3 16 12

25.kolo
Sledeće kolo
20/21.04.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kutlovo
Kutlovo
3 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
21.04.2019 16:30
Kutlovo
3 : 1
Sloga (D)
21. oktobar
Kragujevac
0 : 1
Šumadinac (KG)
Kragujevac
20.04.2019 16:30
21. oktobar
0 : 1
Šumadinac (KG)
Šumadija 1934
Drača
1 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
21.04.2019 16:30
Šumadija 1934
1 : 1
Pobeda 1926
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 0
Korićani
Korićani
21.04.2019 16:30
OFK Bagremar
1 : 0
Korićani
Mladost (P)
Pajazitovo
2 : 0
Jadran
Kragujevac
21.04.2019 16:30
Mladost (P)
2 : 0
Jadran
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 7
Borac (D)
Drenovac
21.04.2019 16:30
Erdoglija 1931
2 : 7
Borac (D)
Srbija
Ilićevo
2 : 0
Sloboda
Grbice
21.04.2019 16:30
Srbija
2 : 0
Sloboda
Budućnost
Resnik
3 : 1
Slavija
Kragujevac
21.04.2019 16:30
Budućnost
3 : 1
Slavija
U ovom kolu slobodan je tim: Jedinstvo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.