XS
SM
MD
LG
17.kolo
Rezultati
01/02.12.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Šumadija 1934
Drača
4 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
02.12.2018 13:00
Šumadija 1934
4 : 1
Mladost (P)
21. oktobar
Kragujevac
2 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
02.12.2018 13:00
21. oktobar
2 : 2
Erdoglija 1931
Kutlovo
Kutlovo
4 : 2
Srbija
Ilićevo
02.12.2018 13:00
Kutlovo
4 : 2
Srbija
Jedinstvo
Petrovac
1 : 2
Budućnost
Resnik
02.12.2018 13:00
Jedinstvo
1 : 2
Budućnost
Sloga (D)
Desimirovac
4 : 3
Slavija
Kragujevac
01.12.2018 13:00
Sloga (D)
4 : 3
Slavija
Šumadinac (KG)
Kragujevac
3 : 3
Sloboda
Grbice
01.12.2018 13:00
Šumadinac (KG)
3 : 3
Sloboda
Pobeda 1926
Beloševac
2 : 1
Borac (D)
Drenovac
02.12.2018 13:00
Pobeda 1926
2 : 1
Borac (D)
Korićani
Korićani
1 : 1
Jadran
Kragujevac
02.12.2018 13:00
Korićani
1 : 1
Jadran
U ovom kolu slobodan je tim: OFK Bagremar
02.12.2018 16:05 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Korićani 16 11 4 1 37
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Budućnost 16 10 2 4 32
3 Mladost (P) 16 9 3 4 30
4 Jedinstvo 16 9 2 5 29
5 Sloga (D) 16 9 1 6 28
6 Šumadija 1934 16 8 1 7 25
7 Erdoglija 1931 16 6 7 3 25
8 Borac (D) 16 6 5 5 23
9 OFK Bagremar 16 6 5 5 23
10 Srbija 16 6 3 7 21
11 Kutlovo 16 5 5 6 20
12 Pobeda 1926 16 5 5 6 20
13 Sloboda 16 6 2 8 20
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca 21. oktobar 16 3 5 8 14
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Šumadinac (KG) 16 4 1 11 13
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Jadran 16 3 3 10 12
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Slavija 16 2 2 12 8

18.kolo
Sledeće kolo
09/10.03.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Korićani
Korićani
2 : 1
Borac (D)
Drenovac
10.03.2019 15:00
Korićani
2 : 1
Borac (D)
Pobeda 1926
Beloševac
3 : 1
Sloboda
Grbice
10.03.2019 15:00
Pobeda 1926
3 : 1
Sloboda
Šumadinac (KG)
Kragujevac
1 : 1
Slavija
Kragujevac
10.03.2019 15:00
Šumadinac (KG)
1 : 1
Slavija
Sloga (D)
Desimirovac
0 : 1
Budućnost
Resnik
09.03.2019 15:00
Sloga (D)
0 : 1
Budućnost
Jedinstvo
Petrovac
0 : 1
Srbija
Ilićevo
10.03.2019 15:00
Jedinstvo
0 : 1
Srbija
Kutlovo
Kutlovo
2 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
10.03.2019 15:00
Kutlovo
2 : 2
Erdoglija 1931
21. oktobar
Kragujevac
1 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
10.03.2019 15:00
21. oktobar
1 : 1
Mladost (P)
Šumadija 1934
Drača
1 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
10.03.2019 15:00
Šumadija 1934
1 : 1
OFK Bagremar
U ovom kolu slobodan je tim: Jadran
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.