XS
SM
MD
LG
15.kolo
Rezultati
17/18.11.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 3
Erdoglija 1931
Kragujevac
18.11.2018 13:00
OFK Bagremar
1 : 3
Erdoglija 1931
Šumadija 1934
Drača
1 : 0
Srbija
Ilićevo
18.11.2018 13:00
Šumadija 1934
1 : 0
Srbija
21. oktobar
Kragujevac
3 : 2
Budućnost
Resnik
18.11.2018 13:00
21. oktobar
3 : 2
Budućnost
Kutlovo
Kutlovo
1 : 0
Slavija
Kragujevac
18.11.2018 13:00
Kutlovo
1 : 0
Slavija
Jedinstvo
Petrovac
4 : 1
Sloboda
Grbice
18.11.2018 13:00
Jedinstvo
4 : 1
Sloboda
Sloga (D)
Desimirovac
3 : 0
Borac (D)
Drenovac
17.11.2018 13:00
Sloga (D)
3 : 0
Borac (D)
Šumadinac (KG)
Kragujevac
2 : 0
Jadran
Kragujevac
17.11.2018 13:00
Šumadinac (KG)
2 : 0
Jadran
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 1
Korićani
Korićani
18.11.2018 13:00
Pobeda 1926
1 : 1
Korićani
U ovom kolu slobodan je tim: Mladost (P)
18.11.2018 18:05 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Korićani 15 11 3 1 36
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Mladost (P) 14 9 2 3 29
3 Jedinstvo 14 8 2 4 26
4 Budućnost 14 8 2 4 26
5 Sloga (D) 14 8 1 5 25
6 Erdoglija 1931 14 6 5 3 23
7 OFK Bagremar 15 6 4 5 22
8 Šumadija 1934 14 7 0 7 21
9 Srbija 14 6 2 6 20
10 Borac (D) 14 5 5 4 20
11 Kutlovo 14 4 5 5 17
12 Pobeda 1926 14 4 5 5 17
13 Sloboda 14 5 1 8 16
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Šumadinac (KG) 14 4 0 10 12
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca 21. oktobar 14 3 3 8 12
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Slavija 14 2 2 10 8
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Jadran 14 2 2 10 8

16.kolo
Sledeće kolo
24/25.11.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jadran
Kragujevac
3 : 2
Pobeda 1926
Beloševac
25.11.2018 13:00
Jadran
3 : 2
Pobeda 1926
Borac (D)
Drenovac
5 : 0
Šumadinac (KG)
Kragujevac
25.11.2018 13:00
Borac (D)
5 : 0
Šumadinac (KG)
Sloboda
Grbice
2 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
25.11.2018 13:00
Sloboda
2 : 1
Sloga (D)
Slavija
Kragujevac
2 : 4
Jedinstvo
Petrovac
25.11.2018 13:00
Slavija
2 : 4
Jedinstvo
Budućnost
Resnik
2 : 0
Kutlovo
Kutlovo
25.11.2018 13:00
Budućnost
2 : 0
Kutlovo
Srbija
Ilićevo
2 : 2
21. oktobar
Kragujevac
25.11.2018 13:00
Srbija
2 : 2
21. oktobar
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 2
Šumadija 1934
Drača
25.11.2018 13:00
Erdoglija 1931
2 : 2
Šumadija 1934
Mladost (P)
Pajazitovo
3 : 3
OFK Bagremar
Kragujevac
25.11.2018 13:00
Mladost (P)
3 : 3
OFK Bagremar
U ovom kolu slobodan je tim: Korićani
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.