XS
SM
MD
LG
11.kolo
Rezultati
20/21.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Erdoglija 1931
Kragujevac
1 : 2
Budućnost
Resnik
21.10.2018 15:00
Erdoglija 1931
1 : 2
Budućnost
Mladost (P)
Pajazitovo
2 : 1
Slavija
Kragujevac
21.10.2018 15:00
Mladost (P)
2 : 1
Slavija
OFK Bagremar
Kragujevac
2 : 0
Sloboda
Grbice
21.10.2018 15:00
OFK Bagremar
2 : 0
Sloboda
Šumadija 1934
Drača
0 : 3
Borac (D)
Drenovac
21.10.2018 15:00
Šumadija 1934
0 : 3
Borac (D)
21. oktobar
Kragujevac
1 : 1
Jadran
Kragujevac
20.10.2018 15:00
21. oktobar
1 : 1
Jadran
Kutlovo
Kutlovo
2 : 2
Korićani
Korićani
21.10.2018 15:00
Kutlovo
2 : 2
Korićani
Jedinstvo
Petrovac
3 : 0
Pobeda 1926
Beloševac
21.10.2018 15:00
Jedinstvo
3 : 0
Pobeda 1926
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 1
Šumadinac (KG)
Kragujevac
20.10.2018 15:00
Sloga (D)
2 : 1
Šumadinac (KG)
U ovom kolu slobodan je tim: Srbija
21.10.2018 18:05 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Mladost (P) 11 8 2 1 26
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Korićani 11 8 2 1 26
3 Budućnost 10 6 2 2 20
4 Jedinstvo 10 6 1 3 19
5 Srbija 10 5 2 3 17
6 OFK Bagremar 11 4 4 3 16
7 Sloga (D) 10 5 1 4 16
8 Pobeda 1926 11 4 4 3 16
9 Borac (D) 10 4 3 3 15
10 Šumadija 1934 10 5 0 5 15
11 Erdoglija 1931 11 3 5 3 14
12 Sloboda 10 4 0 6 12
13 Kutlovo 10 2 4 4 10
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca 21. oktobar 10 2 2 6 8
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Šumadinac (KG) 11 2 0 9 6
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Slavija 10 1 2 7 5
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Jadran 10 1 2 7 5

12.kolo
Sledeće kolo
27/28.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 6
Sloga (D)
Desimirovac
28.10.2018 14:00
Pobeda 1926
1 : 6
Sloga (D)
Korićani
Korićani
1 : 0
Jedinstvo
Petrovac
28.10.2018 14:00
Korićani
1 : 0
Jedinstvo
Jadran
Kragujevac
2 : 1
Kutlovo
Kutlovo
28.10.2018 14:00
Jadran
2 : 1
Kutlovo
Borac (D)
Drenovac
4 : 1
21. oktobar
Kragujevac
28.10.2018 14:00
Borac (D)
4 : 1
21. oktobar
Sloboda
Grbice
4 : 3
Šumadija 1934
Drača
28.10.2018 14:00
Sloboda
4 : 3
Šumadija 1934
Slavija
Kragujevac
0 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
28.10.2018 14:00
Slavija
0 : 2
OFK Bagremar
Budućnost
Resnik
3 : 2
Mladost (P)
Pajazitovo
28.10.2018 14:00
Budućnost
3 : 2
Mladost (P)
Srbija
Ilićevo
1 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
28.10.2018 14:00
Srbija
1 : 2
Erdoglija 1931
U ovom kolu slobodan je tim: Šumadinac (KG)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.