XS
SM
MD
LG
1.kolo
Rezultati
18/19.08.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Borac (D)
Drenovac
0 : 1
Korićani
Korićani
19.08.2018 17:30
Borac (D)
0 : 1
Korićani
Sloboda
Grbice
3 : 0
Pobeda 1926
Beloševac
19.08.2018 17:30
Sloboda
3 : 0
Pobeda 1926
Slavija
Kragujevac
2 : 3
Šumadinac (KG)
Kragujevac
18.08.2018 17:30
Slavija
2 : 3
Šumadinac (KG)
Budućnost
Resnik
1 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
19.08.2018 17:30
Budućnost
1 : 0
Sloga (D)
Srbija
Ilićevo
2 : 0
Jedinstvo
Petrovac
19.08.2018 17:30
Srbija
2 : 0
Jedinstvo
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 0
Kutlovo
Kutlovo
19.08.2018 17:30
Erdoglija 1931
2 : 0
Kutlovo
Mladost (P)
Pajazitovo
2 : 0
21. oktobar
Kragujevac
19.08.2018 17:30
Mladost (P)
2 : 0
21. oktobar
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 1
Šumadija 1934
Drača
19.08.2018 17:30
OFK Bagremar
0 : 1
Šumadija 1934
U ovom kolu slobodan je tim: Jadran
30.09.2018 00:21 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Sloboda 1 1 0 0 3
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Srbija 1 1 0 0 3
3 Erdoglija 1931 1 1 0 0 3
4 Mladost (P) 1 1 0 0 3
5 Šumadinac (KG) 1 1 0 0 3
6 Korićani 1 1 0 0 3
7 Šumadija 1934 1 1 0 0 3
8 Budućnost 1 1 0 0 3
9 Jadran 0 0 0 0 0
10 Slavija 1 0 0 1 0
11 Borac (D) 1 0 0 1 0
12 Sloga (D) 1 0 0 1 0
13 OFK Bagremar 1 0 0 1 0
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca 21. oktobar 1 0 0 1 0
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Kutlovo 1 0 0 1 0
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Jedinstvo 1 0 0 1 0
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Pobeda 1926 1 0 0 1 0

2.kolo
Sledeće kolo
25/26.08.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21. oktobar
Kragujevac
3 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
26.08.2018 17:30
21. oktobar
3 : 1
OFK Bagremar
Kutlovo
Kutlovo
1 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
26.08.2018 17:30
Kutlovo
1 : 1
Mladost (P)
Jedinstvo
Petrovac
5 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
25.08.2018 17:30
Jedinstvo
5 : 1
Erdoglija 1931
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 1
Srbija
Ilićevo
26.08.2018 17:30
Sloga (D)
2 : 1
Srbija
Šumadinac (KG)
Kragujevac
1 : 2
Budućnost
Resnik
26.08.2018 17:30
Šumadinac (KG)
1 : 2
Budućnost
Pobeda 1926
Beloševac
3 : 0
Slavija
Kragujevac
26.08.2018 17:30
Pobeda 1926
3 : 0
Slavija
Korićani
Korićani
2 : 1
Sloboda
Grbice
26.08.2018 17:30
Korićani
2 : 1
Sloboda
Jadran
Kragujevac
0 : 3
Borac (D)
Drenovac
26.08.2018 17:30
Jadran
0 : 3
Borac (D)
U ovom kolu slobodan je tim: Šumadija 1934
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.