XS
SM
MD
LG
12.kolo
Rezultati
20/21.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
21.10.2018 11:00
SFS Borac
2 : 1
Trstenik PPT
Rtanj
Boljevac
2 : 1
OFK Sinđelić
Niš
20.10.2018 15:00
Rtanj
2 : 1
OFK Sinđelić
Jagodina Tabane
Jagodina
1 : 1
Radan
Lebane
20.10.2018 15:00
Jagodina Tabane
1 : 1
Radan
Temnić 1924
Varvarin
2 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
21.10.2018 15:00
Temnić 1924
2 : 0
Jedinstvo (B)
Dunav
Prahovo
3 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
20.10.2018 15:00
Dunav
3 : 1
Radnički (S)
Moravac Orion
Mrštane
1 : 1
Car Konstantin
Niš
20.10.2018 15:00
Moravac Orion
1 : 1
Car Konstantin
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
21.10.2018 15:00
Radnički (P)
2 : 0
Zaplanjac
Budućnost
Popovac
4 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
21.10.2018 15:00
Budućnost
4 : 1
GFK Dubočica
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 5
Pukovac
Pukovac
20.10.2018 15:00
Jedinstvo (P)
2 : 5
Pukovac
21.10.2018 16:56 (Slavoljub Blagojević)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Temnić 1924 12 10 1 1 31
2 Radnički (P) 12 8 3 1 27
3 Budućnost 12 8 1 3 25
4 Moravac Orion 12 7 3 2 24
5 Zaplanjac 12 6 4 2 22
6 Jagodina Tabane 12 6 4 2 22
7 Car Konstantin 12 6 3 3 21
8 OFK Sinđelić 12 5 3 4 18
9 Rtanj 12 5 2 5 17
10 Trstenik PPT 12 4 4 4 16
11 Jedinstvo (B) 12 5 1 6 16
12 SFS Borac 12 4 2 6 14
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Nišavska okružna liga Dunav 12 4 1 7 13
14 Radnički (S) 12 3 2 7 11
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Jedinstvo (P) 12 2 2 8 8
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" GFK Dubočica 12 2 1 9 7
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Pukovac 12 2 1 9 7
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Radan 12 1 2 9 5

13.kolo
Sledeće kolo
27/28.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Pukovac
Pukovac
0 : 0
SFS Borac
Paraćin
28.10.2018 14:00
Pukovac
0 : 0
SFS Borac
GFK Dubočica
Leskovac
6 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
27.10.2018 14:00
GFK Dubočica
6 : 1
Jedinstvo (P)
Zaplanjac
Gadžin Han
0 : 0
Budućnost
Popovac
28.10.2018 14:00
Zaplanjac
0 : 0
Budućnost
Car Konstantin
Niš
1 : 2
Radnički (P)
Pirot
28.10.2018 11:00
Car Konstantin
1 : 2
Radnički (P)
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 3
Moravac Orion
Mrštane
27.10.2018 14:00
Radnički (S)
0 : 3
Moravac Orion
Jedinstvo (B)
Bošnjace
3 : 1
Dunav
Prahovo
27.10.2018 14:00
Jedinstvo (B)
3 : 1
Dunav
Radan
Lebane
0 : 1
Temnić 1924
Varvarin
28.10.2018 14:00
Radan
0 : 1
Temnić 1924
OFK Sinđelić
Niš
2 : 0
Jagodina Tabane
Jagodina
27.10.2018 14:00
OFK Sinđelić
2 : 0
Jagodina Tabane
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 2
Rtanj
Boljevac
27.10.2018 14:00
Trstenik PPT
3 : 2
Rtanj
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.