XS
SM
MD
LG
31.kolo
Rezultati
18/19.05.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Cement
Beočin
19.05.2019 16:30
Dunav
1 : 0
Cement
Crvena zvezda
Novi Sad
3 : 0
Borac
Sakule
18.05.2019 16:30
Crvena zvezda
3 : 0
Borac
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
18.05.2019 16:30
Bačka 1901
1 : 0
Omladinac
Hajduk 1912
Kula
0 : 3
Kabel
Novi Sad
18.05.2019 16:30
Hajduk 1912
0 : 3
Kabel
Bratstvo 1946
Prigrevica
0 : 1
Železničar
Pančevo
18.05.2019 16:30
Bratstvo 1946
0 : 1
Železničar
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
Radnički (ZR)
Zrenjanin
18.05.2019 16:30
Radnički (SM)
2 : 1
Radnički (ZR)
Radnički (NP)
Nova Pazova
5 : 3
OFK Vršac
Vršac
18.05.2019 16:30
Radnički (NP)
5 : 3
OFK Vršac
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 1
Mladost
Bački Jarak
18.05.2019 16:30
ČSK Pivara
2 : 1
Mladost
U ovom kolu slobodan je tim: Dinamo 1945
18.05.2019 18:27 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Kabel 29 24 2 3 74
2 Hajduk 1912 29 17 6 6 57
3 Omladinac 29 15 3 11 48
4 Bratstvo 1946 30 13 6 11 45
5 Bačka 1901 29 14 3 12 45
6 Dinamo 1945 29 11 9 9 42
7 Železničar 29 12 5 12 41
8 Radnički (ZR) 29 8 13 8 37
9 OFK Vršac 29 10 7 12 37
10 Radnički (SM) 30 10 7 13 37
11 Dunav 29 10 7 12 37
12 Borac 29 11 3 15 36
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Crvena zvezda 29 9 5 15 32
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Cement 29 8 8 13 32
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Radnički (NP) 30 9 5 16 32
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Mladost 29 8 6 15 30
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" ČSK Pivara (-1) 29 8 7 14 30

32.kolo
Sledeće kolo
25/26.05.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Cement
Beočin
1 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
25.05.2019 16:30
Cement
1 : 3
ČSK Pivara
Mladost
Bački Jarak
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
25.05.2019 16:30
Mladost
2 : 1
Dinamo 1945
OFK Vršac
Vršac
0 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
25.05.2019 16:30
OFK Vršac
0 : 2
Radnički (SM)
Radnički (ZR)
Zrenjanin
0 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
25.05.2019 16:30
Radnički (ZR)
0 : 1
Bratstvo 1946
Železničar
Pančevo
0 : 0
Hajduk 1912
Kula
26.05.2019 16:30
Železničar
0 : 0
Hajduk 1912
Kabel
Novi Sad
0 : 1
Bačka 1901
Subotica
26.05.2019 10:00
Kabel
0 : 1
Bačka 1901
Omladinac
Novi Banovci
3 : 2
Crvena zvezda
Novi Sad
25.05.2019 16:30
Omladinac
3 : 2
Crvena zvezda
Borac
Sakule
0 : 2
Dunav
Stari Banovci
26.05.2019 16:30
Borac
0 : 2
Dunav
U ovom kolu slobodan je tim: Radnički (NP)

Takmičenje je napustio tim: Srbobran
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.