XS
SM
MD
LG
24.kolo
Rezultati
13/14.04.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Cement
Beočin
0 : 0
Radnički (ZR)
Zrenjanin
13.04.2019 16:00
Cement
0 : 0
Radnički (ZR)
Železničar
Pančevo
0 : 2
OFK Vršac
Vršac
14.04.2019 16:00
Železničar
0 : 2
OFK Vršac
Omladinac
Novi Banovci
1 : 2
Mladost
Bački Jarak
13.04.2019 16:00
Omladinac
1 : 2
Mladost
Borac
Sakule
1 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
14.04.2019 16:00
Borac
1 : 2
ČSK Pivara
Dunav
Stari Banovci
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
14.04.2019 16:00
Dunav
2 : 1
Dinamo 1945
Crvena zvezda
Novi Sad
4 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
13.04.2019 16:00
Crvena zvezda
4 : 1
Radnički (NP)
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
13.04.2019 16:00
Bačka 1901
1 : 0
Radnički (SM)
Hajduk 1912
Kula
0 : 0
Bratstvo 1946
Prigrevica
13.04.2019 16:00
Hajduk 1912
0 : 0
Bratstvo 1946
U ovom kolu slobodan je tim: Kabel
14.04.2019 17:59 (hokaido)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Kabel 22 17 2 3 53
2 Hajduk 1912 22 15 5 2 50
3 Bratstvo 1946 23 12 6 5 42
4 Omladinac 22 13 3 6 42
5 Dinamo 1945 23 9 7 7 34
6 Radnički (ZR) 23 7 11 5 32
7 Železničar 23 9 5 9 32
8 Bačka 1901 22 9 2 11 29
9 Radnički (SM) 23 7 7 9 28
10 OFK Vršac 23 8 4 11 28
11 Cement 23 7 7 9 28
12 Borac 22 7 3 12 24
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Dunav 22 6 6 10 24
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Mladost 23 6 6 11 24
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Crvena zvezda 22 6 5 11 23
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" ČSK Pivara 23 5 7 11 22
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Radnički (NP) 23 4 4 15 16

25.kolo
Sledeće kolo
20/21.04.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Hajduk 1912
Kula
4 : 2
Cement
Beočin
20.04.2019 16:00
Hajduk 1912
4 : 2
Cement
Bratstvo 1946
Prigrevica
1 : 2
Bačka 1901
Subotica
20.04.2019 16:00
Bratstvo 1946
1 : 2
Bačka 1901
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
Crvena zvezda
Novi Sad
20.04.2019 16:00
Radnički (SM)
2 : 1
Crvena zvezda
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 2
Dunav
Stari Banovci
20.04.2019 16:00
Radnički (NP)
2 : 2
Dunav
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 0
Borac
Sakule
20.04.2019 16:00
Dinamo 1945
2 : 0
Borac
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 0
Omladinac
Novi Banovci
20.04.2019 16:00
ČSK Pivara
2 : 0
Omladinac
Mladost
Bački Jarak
2 : 3
Kabel
Novi Sad
20.04.2019 16:00
Mladost
2 : 3
Kabel
OFK Vršac
Vršac
2 : 2
Radnički (ZR)
Zrenjanin
20.04.2019 16:00
OFK Vršac
2 : 2
Radnički (ZR)
U ovom kolu slobodan je tim: Železničar

Takmičenje je napustio tim: Srbobran
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.