XS
SM
MD
LG
19.kolo
Rezultati
16/17.03.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 1
Cement
Beočin
16.03.2019 14:30
Radnički (NP)
2 : 1
Cement
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
16.03.2019 14:30
Dinamo 1945
2 : 2
Radnički (SM)
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
16.03.2019 14:30
ČSK Pivara
2 : 1
Bratstvo 1946
Mladost
Bački Jarak
1 : 1
Hajduk 1912
Kula
16.03.2019 14:30
Mladost
1 : 1
Hajduk 1912
OFK Vršac
Vršac
0 : 1
Crvena zvezda
Novi Sad
16.03.2019 14:30
OFK Vršac
0 : 1
Crvena zvezda
Radnički (ZR)
Zrenjanin
4 : 3
Dunav
Stari Banovci
16.03.2019 14:30
Radnički (ZR)
4 : 3
Dunav
Železničar
Pančevo
0 : 1
Borac
Sakule
17.03.2019 14:30
Železničar
0 : 1
Borac
Kabel
Novi Sad
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
17.03.2019 10:00
Kabel
0 : 1
Omladinac
U ovom kolu slobodan je tim: Bačka 1901
17.03.2019 16:21 (hokaido)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Hajduk 1912 17 13 3 1 42
2 Kabel 18 13 2 3 41
3 Omladinac 18 12 1 5 37
4 Bratstvo 1946 18 10 5 3 35
5 Železničar 18 9 4 5 31
6 Dinamo 1945 18 7 6 5 27
7 Radnički (ZR) 18 6 9 3 27
8 Radnički (SM) 18 6 5 7 23
9 Cement 18 5 5 8 20
10 Mladost 18 5 5 8 20
11 OFK Vršac 18 5 4 9 19
12 Bačka 1901 17 6 1 10 19
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Borac 18 5 3 10 18
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Crvena zvezda 18 5 3 10 18
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Dunav 18 4 5 9 17
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" ČSK Pivara 18 3 5 10 14
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Radnički (NP) 18 3 4 11 13

20.kolo
Sledeće kolo
23/24.03.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Cement
Beočin
0 : 2
Kabel
Novi Sad
23.03.2019 15:00
Cement
0 : 2
Kabel
Omladinac
Novi Banovci
0 : 0
Železničar
Pančevo
23.03.2019 15:00
Omladinac
0 : 0
Železničar
Borac
Sakule
4 : 1
Radnički (ZR)
Zrenjanin
24.03.2019 15:00
Borac
4 : 1
Radnički (ZR)
Dunav
Stari Banovci
0 : 1
OFK Vršac
Vršac
24.03.2019 15:00
Dunav
0 : 1
OFK Vršac
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Mladost
Bački Jarak
23.03.2019 15:00
Bačka 1901
1 : 0
Mladost
Hajduk 1912
Kula
5 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
23.03.2019 15:00
Hajduk 1912
5 : 1
ČSK Pivara
Bratstvo 1946
Prigrevica
2 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
23.03.2019 15:00
Bratstvo 1946
2 : 0
Dinamo 1945
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
23.03.2019 15:00
Radnički (SM)
2 : 0
Radnički (NP)
U ovom kolu slobodan je tim: Crvena zvezda

Takmičenje je napustio tim: Srbobran
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.