XS
SM
MD
LG
17.kolo
Rezultati
24/25.11.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 1
Cement
Beočin
25.11.2018 13:00
Dinamo 1945
1 : 1
Cement
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
24.11.2018 13:00
Radnički (NP)
1 : 2
ČSK Pivara
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
5 : 0
Mladost
Bački Jarak
24.11.2018 13:00
Radnički (SM)
5 : 0
Mladost
Hajduk 1912
Kula
1 : 1
OFK Vršac
Vršac
25.11.2018 13:00
Hajduk 1912
1 : 1
OFK Vršac
Bačka 1901
Subotica
1 : 3
Radnički (ZR)
Zrenjanin
24.11.2018 13:00
Bačka 1901
1 : 3
Radnički (ZR)
Crvena zvezda
Novi Sad
0 : 1
Železničar
Pančevo
24.11.2018 13:00
Crvena zvezda
0 : 1
Železničar
Dunav
Stari Banovci
1 : 3
Kabel
Novi Sad
25.11.2018 13:00
Dunav
1 : 3
Kabel
Borac
Sakule
1 : 3
Omladinac
Novi Banovci
25.11.2018 13:00
Borac
1 : 3
Omladinac
U ovom kolu slobodan je tim: Bratstvo 1946
25.11.2018 18:10 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Hajduk 1912 16 13 2 1 41
2 Kabel 16 12 2 2 38
3 Bratstvo 1946 16 10 4 2 34
4 Omladinac 16 11 1 4 34
5 Železničar 16 9 3 4 30
6 Dinamo 1945 16 7 5 4 26
7 Radnički (ZR) 16 5 9 2 24
8 Radnički (SM) 16 5 4 7 19
9 OFK Vršac 16 5 4 7 19
10 Mladost 16 5 3 8 18
11 Cement 16 4 5 7 17
12 Bačka 1901 16 5 1 10 16
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Dunav 16 4 4 8 16
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Borac 16 4 3 9 15
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Crvena zvezda 16 3 3 10 12
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" ČSK Pivara 16 2 5 9 11
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Radnički (NP) 16 1 4 11 7

18.kolo
Sledeće kolo
09/10.03.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Cement
Beočin
2 : 0
Omladinac
Novi Banovci
09.03.2019 14:30
Cement
2 : 0
Omladinac
Borac
Sakule
0 : 1
Kabel
Novi Sad
10.03.2019 14:30
Borac
0 : 1
Kabel
Dunav
Stari Banovci
1 : 1
Železničar
Pančevo
10.03.2019 14:30
Dunav
1 : 1
Železničar
Crvena zvezda
Novi Sad
1 : 0
Radnički (ZR)
Zrenjanin
09.03.2019 14:30
Crvena zvezda
1 : 0
Radnički (ZR)
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
OFK Vršac
Vršac
09.03.2019 14:30
Bačka 1901
1 : 0
OFK Vršac
Bratstvo 1946
Prigrevica
1 : 1
Mladost
Bački Jarak
09.03.2019 14:30
Bratstvo 1946
1 : 1
Mladost
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
09.03.2019 14:30
Radnički (SM)
3 : 0
ČSK Pivara
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
09.03.2019 14:30
Radnički (NP)
2 : 0
Dinamo 1945
U ovom kolu slobodan je tim: Hajduk 1912

Takmičenje je napustio tim: Srbobran
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.