XS
SM
MD
LG
16.kolo
Rezultati
17/18.11.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Cement
Beočin
2 : 2
Borac
Sakule
17.11.2018 13:00
Cement
2 : 2
Borac
Omladinac
Novi Banovci
1 : 0
Dunav
Stari Banovci
17.11.2018 13:00
Omladinac
1 : 0
Dunav
Kabel
Novi Sad
2 : 0
Crvena zvezda
Novi Sad
18.11.2018 10:00
Kabel
2 : 0
Crvena zvezda
Železničar
Pančevo
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
18.11.2018 13:00
Železničar
2 : 0
Bačka 1901
Radnički (ZR)
Zrenjanin
0 : 1
Hajduk 1912
Kula
17.11.2018 13:00
Radnički (ZR)
0 : 1
Hajduk 1912
OFK Vršac
Vršac
0 : 0
Bratstvo 1946
Prigrevica
17.11.2018 13:00
OFK Vršac
0 : 0
Bratstvo 1946
Mladost
Bački Jarak
0 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
17.11.2018 13:00
Mladost
0 : 0
Radnički (NP)
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
17.11.2018 13:00
ČSK Pivara
1 : 2
Dinamo 1945
U ovom kolu slobodan je tim: Radnički (SM)
18.11.2018 14:56 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Hajduk 1912 15 13 1 1 40
2 Kabel 15 11 2 2 35
3 Bratstvo 1946 16 10 4 2 34
4 Omladinac 15 10 1 4 31
5 Železničar 15 8 3 4 27
6 Dinamo 1945 15 7 4 4 25
7 Radnički (ZR) 15 4 9 2 21
8 OFK Vršac 15 5 3 7 18
9 Mladost 15 5 3 7 18
10 Bačka 1901 15 5 1 9 16
11 Dunav 15 4 4 7 16
12 Cement 15 4 4 7 16
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Radnički (SM) 15 4 4 7 16
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Borac 15 4 3 8 15
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Crvena zvezda 15 3 3 9 12
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" ČSK Pivara 15 1 5 9 8
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Radnički (NP) 15 1 4 10 7

17.kolo
Sledeće kolo
24/25.11.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 1
Cement
Beočin
25.11.2018 13:00
Dinamo 1945
1 : 1
Cement
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
24.11.2018 13:00
Radnički (NP)
1 : 2
ČSK Pivara
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
5 : 0
Mladost
Bački Jarak
24.11.2018 13:00
Radnički (SM)
5 : 0
Mladost
Hajduk 1912
Kula
1 : 1
OFK Vršac
Vršac
25.11.2018 13:00
Hajduk 1912
1 : 1
OFK Vršac
Bačka 1901
Subotica
1 : 3
Radnički (ZR)
Zrenjanin
24.11.2018 13:00
Bačka 1901
1 : 3
Radnički (ZR)
Crvena zvezda
Novi Sad
0 : 1
Železničar
Pančevo
24.11.2018 13:00
Crvena zvezda
0 : 1
Železničar
Dunav
Stari Banovci
1 : 3
Kabel
Novi Sad
25.11.2018 13:00
Dunav
1 : 3
Kabel
Borac
Sakule
1 : 3
Omladinac
Novi Banovci
25.11.2018 13:00
Borac
1 : 3
Omladinac
U ovom kolu slobodan je tim: Bratstvo 1946

Takmičenje je napustio tim: Srbobran
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.