XS
SM
MD
LG
12.kolo
Rezultati
20/21.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Cement
Beočin
1 : 0
Crvena zvezda
Novi Sad
20.10.2018 15:00
Cement
1 : 0
Crvena zvezda
Dunav
Stari Banovci
2 : 4
Bačka 1901
Subotica
21.10.2018 15:00
Dunav
2 : 4
Bačka 1901
Borac
Sakule
0 : 1
Hajduk 1912
Kula
21.10.2018 15:00
Borac
0 : 1
Hajduk 1912
Omladinac
Novi Banovci
0 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
20.10.2018 15:00
Omladinac
0 : 1
Bratstvo 1946
Kabel
Novi Sad
5 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
21.10.2018 15:00
Kabel
5 : 0
Radnički (SM)
Železničar
Pančevo
3 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
21.10.2018 15:00
Železničar
3 : 1
Radnički (NP)
Radnički (ZR)
Zrenjanin
0 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
20.10.2018 15:00
Radnički (ZR)
0 : 0
Dinamo 1945
OFK Vršac
Vršac
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
20.10.2018 15:00
OFK Vršac
1 : 1
ČSK Pivara
U ovom kolu slobodan je tim: Mladost
21.10.2018 17:00 (NP-Delija)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Hajduk 1912 11 10 1 0 31
2 Bratstvo 1946 12 9 1 2 28
3 Kabel 11 8 2 1 26
4 Omladinac 11 8 1 2 25
5 Železničar 11 6 2 3 20
6 Radnički (ZR) 11 4 7 0 19
7 Dinamo 1945 12 5 3 4 18
8 Mladost 11 5 0 6 15
9 OFK Vršac 11 4 2 5 14
10 Radnički (SM) 12 3 3 6 12
11 Borac 11 3 2 6 11
12 Crvena zvezda 11 3 2 6 11
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Cement 11 3 2 6 11
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Bačka 1901 11 3 1 7 10
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Dunav 11 2 3 6 9
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" ČSK Pivara 12 1 3 8 6
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Radnički (NP) 12 0 3 9 3

13.kolo
Sledeće kolo
27/28.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mladost
Bački Jarak
1 : 2
Cement
Beočin
27.10.2018 14:00
Mladost
1 : 2
Cement
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 0
OFK Vršac
Vršac
27.10.2018 14:00
Dinamo 1945
4 : 0
OFK Vršac
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 1
Radnički (ZR)
Zrenjanin
27.10.2018 14:00
Radnički (NP)
3 : 1
Radnički (ZR)
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 2
Železničar
Pančevo
27.10.2018 14:00
Radnički (SM)
1 : 2
Železničar
Bratstvo 1946
Prigrevica
3 : 0
Kabel
Novi Sad
27.10.2018 14:00
Bratstvo 1946
3 : 0
Kabel
Hajduk 1912
Kula
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
27.10.2018 14:00
Hajduk 1912
1 : 0
Omladinac
Bačka 1901
Subotica
2 : 0
Borac
Sakule
27.10.2018 14:00
Bačka 1901
2 : 0
Borac
Crvena zvezda
Novi Sad
1 : 1
Dunav
Stari Banovci
27.10.2018 14:00
Crvena zvezda
1 : 1
Dunav
U ovom kolu slobodan je tim: ČSK Pivara

Takmičenje je napustio tim: Srbobran
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.