XS
SM
MD
LG
10.kolo
Rezultati
13/14.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Cement
Beočin
2 : 1
Bačka 1901
Subotica
13.10.2018 15:00
Cement
2 : 1
Bačka 1901
Crvena zvezda
Novi Sad
1 : 1
Hajduk 1912
Kula
13.10.2018 15:00
Crvena zvezda
1 : 1
Hajduk 1912
Dunav
Stari Banovci
1 : 3
Bratstvo 1946
Prigrevica
14.10.2018 15:00
Dunav
1 : 3
Bratstvo 1946
Borac
Sakule
4 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
14.10.2018 15:00
Borac
4 : 1
Radnički (SM)
Omladinac
Novi Banovci
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
13.10.2018 15:00
Omladinac
1 : 0
Radnički (NP)
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
14.10.2018 10:00
Kabel
1 : 0
Dinamo 1945
Železničar
Pančevo
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
14.10.2018 15:00
Železničar
1 : 0
ČSK Pivara
Radnički (ZR)
Zrenjanin
1 : 0
Mladost
Bački Jarak
13.10.2018 15:00
Radnički (ZR)
1 : 0
Mladost
U ovom kolu slobodan je tim: OFK Vršac
14.10.2018 17:21 (Stefan Branežac)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Hajduk 1912 9 8 1 0 25
2 Bratstvo 1946 10 7 1 2 22
3 Omladinac 9 7 1 1 22
4 Kabel 9 6 2 1 20
5 Radnički (ZR) 9 4 5 0 17
6 Železničar 9 5 2 2 17
7 Dinamo 1945 10 4 2 4 14
8 OFK Vršac 9 4 1 4 13
9 Radnički (SM) 10 3 3 4 12
10 Mladost 10 4 0 6 12
11 Borac 9 3 2 4 11
12 Crvena zvezda 9 3 2 4 11
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Dunav 9 2 3 4 9
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Cement 10 2 2 6 8
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Bačka 1901 9 1 1 7 4
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" ČSK Pivara 10 1 1 8 4
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Radnički (NP) 10 0 3 7 3

11.kolo
Sledeće kolo
17.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mladost
Bački Jarak
2 : 0
OFK Vršac
Vršac
17.10.2018 15:00
Mladost
2 : 0
OFK Vršac
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 1
Radnički (ZR)
Zrenjanin
17.10.2018 15:00
ČSK Pivara
1 : 1
Radnički (ZR)
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 0
Železničar
Pančevo
17.10.2018 15:00
Dinamo 1945
1 : 0
Železničar
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 3
Kabel
Novi Sad
17.10.2018 15:00
Radnički (NP)
0 : 3
Kabel
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 2
Omladinac
Novi Banovci
17.10.2018 15:00
Radnički (SM)
0 : 2
Omladinac
Bratstvo 1946
Prigrevica
1 : 0
Borac
Sakule
17.10.2018 15:00
Bratstvo 1946
1 : 0
Borac
Hajduk 1912
Kula
3 : 0
Dunav
Stari Banovci
17.10.2018 15:00
Hajduk 1912
3 : 0
Dunav
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Crvena zvezda
Novi Sad
17.10.2018 15:00
Bačka 1901
1 : 0
Crvena zvezda
U ovom kolu slobodan je tim: Cement

Takmičenje je napustio tim: Srbobran
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.