XS
SM
MD
LG
6.kolo
Rezultati
12.09.2004
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Rad
Beograd
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Rad
2 : 0
Novi Pazar
Novi Sad
Novi Sad
2 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Novi Sad
2 : 1
Srem
Bežanija
Beograd
1 : 2
Budućnost (B.D)
Banatski Dvor
Bežanija
1 : 2
Budućnost (B.D)
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Voždovac
Beograd
Radnički (O)
0 : 1
Voždovac
Kosanica
Kuršumlija
0 : 2
Radnički (N)
Niš
Kosanica
0 : 2
Radnički (N)
Mladost (A)
Apatin
0 : 0
Javor
Ivanjica
Mladost (A)
0 : 0
Javor
OFK Niš
Niš
1 : 0
Jedinstvo
Ub
OFK Niš
1 : 0
Jedinstvo
Proleter
Zrenjanin
2 : 0
Mačva
Šabac
Proleter
2 : 0
Mačva
Spartak
Subotica
3 : 2
Vlasina
Vlasotince
Spartak
3 : 2
Vlasina
Mladost (L)
Lučani
0 : 2
Napredak
Kruševac
Mladost (L)
0 : 2
Napredak

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Javor 6 5 1 0 16
2 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Rad 6 4 2 0 14
3 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Radnički (N) 6 4 1 1 13
4 Vlasina 6 4 0 2 12
5 Voždovac 6 3 2 1 11
6 Budućnost (B.D) 6 2 4 0 10
7 Jedinstvo 6 2 3 1 9
8 OFK Niš 6 2 3 1 9
9 Spartak 6 2 3 1 9
10 Napredak 6 1 5 0 8
11 Mladost (L) 6 2 1 3 7
12 Beleška: Mladost (A) 6 1 4 1 7
13 Novi Pazar 6 1 3 2 6
14 Srem 6 1 2 3 5
15 Proleter 6 1 2 3 5
16 Kosanica 6 1 2 3 5
17 Prelazi u ligu nižeg ranga prelazi u pripadajuću srpsku ligu Radnički (O) 6 1 1 4 4
18 Prelazi u ligu nižeg ranga prelazi u pripadajuću srpsku ligu Novi Sad 6 1 1 4 4
19 Prelazi u ligu nižeg ranga prelazi u pripadajuću srpsku ligu Mačva 6 0 3 3 3
20 Prelazi u ligu nižeg ranga prelazi u pripadajuću srpsku ligu Bežanija 6 0 1 5 1

7.kolo
Sledeće kolo
19.09.2004
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Napredak
Kruševac
0 : 2
Rad
Beograd
Napredak
0 : 2
Rad
Vlasina
Vlasotince
0 : 1
Mladost (L)
Lučani
Vlasina
0 : 1
Mladost (L)
Mačva
Šabac
3 : 0
Spartak
Subotica
Mačva
3 : 0
Spartak
Jedinstvo
Ub
2 : 0
Proleter
Zrenjanin
Jedinstvo
2 : 0
Proleter
Javor
Ivanjica
2 : 0
OFK Niš
Niš
Javor
2 : 0
OFK Niš
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Mladost (A)
Apatin
Radnički (N)
1 : 1
Mladost (A)
Voždovac
Beograd
4 : 0
Kosanica
Kuršumlija
Voždovac
4 : 0
Kosanica
Budućnost (B.D)
Banatski Dvor
4 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Budućnost (B.D)
4 : 1
Radnički (O)
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 2
Bežanija
Beograd
Srem
1 : 2
Bežanija
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Novi Pazar
3 : 0
Novi Sad
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.