XS
SM
MD
LG
5.kolo
Rezultati
08.09.2004
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mladost (L)
Lučani
1 : 1
Rad
Beograd
Mladost (L)
1 : 1
Rad
Napredak
Kruševac
0 : 0
Spartak
Subotica
Napredak
0 : 0
Spartak
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Proleter
Zrenjanin
Vlasina
1 : 0
Proleter
Mačva
Šabac
1 : 1
OFK Niš
Niš
Mačva
1 : 1
OFK Niš
Jedinstvo
Ub
1 : 1
Mladost (A)
Apatin
Jedinstvo
1 : 1
Mladost (A)
Javor
Ivanjica
4 : 0
Kosanica
Kuršumlija
Javor
4 : 0
Kosanica
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Radnički (N)
1 : 0
Radnički (O)
Voždovac
Beograd
2 : 0
Bežanija
Beograd
Voždovac
2 : 0
Bežanija
Budućnost (B.D)
Banatski Dvor
2 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Budućnost (B.D)
2 : 0
Novi Sad
Srem
Sremska Mitrovica
2 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Srem
2 : 2
Novi Pazar

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Javor 5 5 0 0 15
2 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Vlasina 5 4 0 1 12
3 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Rad 5 3 2 0 11
4 Radnički (N) 5 3 1 1 10
5 Jedinstvo 5 2 3 0 9
6 Voždovac 5 2 2 1 8
7 Budućnost (B.D) 5 1 4 0 7
8 Mladost (L) 5 2 1 2 7
9 OFK Niš 5 1 3 1 6
10 Spartak 5 1 3 1 6
11 Novi Pazar 5 1 3 1 6
12 Beleška: Mladost (A) 5 1 3 1 6
13 Napredak 5 0 5 0 5
14 Srem 5 1 2 2 5
15 Kosanica 5 1 2 2 5
16 Radnički (O) 5 1 1 3 4
17 Prelazi u ligu nižeg ranga prelazi u pripadajuću srpsku ligu Mačva 5 0 3 2 3
18 Prelazi u ligu nižeg ranga prelazi u pripadajuću srpsku ligu Proleter 5 0 2 3 2
19 Prelazi u ligu nižeg ranga prelazi u pripadajuću srpsku ligu Novi Sad 5 0 1 4 1
20 Prelazi u ligu nižeg ranga prelazi u pripadajuću srpsku ligu Bežanija 5 0 1 4 1

6.kolo
Sledeće kolo
12.09.2004
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Rad
Beograd
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Rad
2 : 0
Novi Pazar
Novi Sad
Novi Sad
2 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Novi Sad
2 : 1
Srem
Bežanija
Beograd
1 : 2
Budućnost (B.D)
Banatski Dvor
Bežanija
1 : 2
Budućnost (B.D)
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Voždovac
Beograd
Radnički (O)
0 : 1
Voždovac
Kosanica
Kuršumlija
0 : 2
Radnički (N)
Niš
Kosanica
0 : 2
Radnički (N)
Mladost (A)
Apatin
0 : 0
Javor
Ivanjica
Mladost (A)
0 : 0
Javor
OFK Niš
Niš
1 : 0
Jedinstvo
Ub
OFK Niš
1 : 0
Jedinstvo
Proleter
Zrenjanin
2 : 0
Mačva
Šabac
Proleter
2 : 0
Mačva
Spartak
Subotica
3 : 2
Vlasina
Vlasotince
Spartak
3 : 2
Vlasina
Mladost (L)
Lučani
0 : 2
Napredak
Kruševac
Mladost (L)
0 : 2
Napredak
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.