XS
SM
MD
LG
3.kolo
Rezultati
28.08.2004
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Spartak
Subotica
0 : 1
Rad
Beograd
Spartak
0 : 1
Rad
Mladost (L)
Lučani
2 : 0
Proleter
Zrenjanin
Mladost (L)
2 : 0
Proleter
Napredak
Kruševac
1 : 1
OFK Niš
Niš
Napredak
1 : 1
OFK Niš
Vlasina
Vlasotince
2 : 0
Mladost (A)
Apatin
Vlasina
2 : 0
Mladost (A)
Mačva
Šabac
1 : 4
Kosanica
Kuršumlija
Mačva
1 : 4
Kosanica
Jedinstvo
Ub
0 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Jedinstvo
0 : 0
Radnički (O)
Javor
Ivanjica
2 : 1
Bežanija
Beograd
Javor
2 : 1
Bežanija
Radnički (N)
Niš
2 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Radnički (N)
2 : 2
Novi Sad
Voždovac
Beograd
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Voždovac
0 : 0
Novi Pazar
Budućnost (B.D)
Banatski Dvor
2 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
Budućnost (B.D)
2 : 2
Srem

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Vlasina 3 3 0 0 9
2 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Javor 3 3 0 0 9
3 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Jedinstvo 3 2 1 0 7
4 Rad 3 2 1 0 7
5 Mladost (L) 3 2 0 1 6
6 Kosanica 3 1 1 1 4
7 Radnički (N) 3 1 1 1 4
8 Srem 3 1 1 1 4
9 Mladost (A) 3 1 1 1 4
10 Radnički (O) 3 1 1 1 4
11 Novi Pazar 3 1 1 1 4
12 Beleška: Budućnost (B.D) 3 0 3 0 3
13 Napredak 3 0 3 0 3
14 OFK Niš 3 0 2 1 2
15 Spartak 3 0 2 1 2
16 Voždovac 3 0 2 1 2
17 Prelazi u ligu nižeg ranga prelazi u pripadajuću srpsku ligu Novi Sad 3 0 1 2 1
18 Prelazi u ligu nižeg ranga prelazi u pripadajuću srpsku ligu Bežanija 3 0 1 2 1
19 Prelazi u ligu nižeg ranga prelazi u pripadajuću srpsku ligu Mačva 3 0 1 2 1
20 Prelazi u ligu nižeg ranga prelazi u pripadajuću srpsku ligu Proleter 3 0 1 2 1

4.kolo
Sledeće kolo
05.09.2004
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Rad
Beograd
1 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Rad
1 : 0
Srem
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Budućnost (B.D)
Banatski Dvor
Novi Pazar
1 : 1
Budućnost (B.D)
Novi Sad
Novi Sad
0 : 1
Voždovac
Beograd
Novi Sad
0 : 1
Voždovac
Bežanija
Beograd
1 : 3
Radnički (N)
Niš
Bežanija
1 : 3
Radnički (N)
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 3
Javor
Ivanjica
Radnički (O)
2 : 3
Javor
Kosanica
Kuršumlija
0 : 0
Jedinstvo
Ub
Kosanica
0 : 0
Jedinstvo
Mladost (A)
Apatin
1 : 1
Mačva
Šabac
Mladost (A)
1 : 1
Mačva
OFK Niš
Niš
3 : 1
Vlasina
Vlasotince
OFK Niš
3 : 1
Vlasina
Proleter
Zrenjanin
0 : 0
Napredak
Kruševac
Proleter
0 : 0
Napredak
Spartak
Subotica
3 : 2
Mladost (L)
Lučani
Spartak
3 : 2
Mladost (L)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.