XS
SM
MD
LG
18.kolo
Rezultati
28.11.2004
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Rad
Beograd
6 : 0
OFK Niš
Niš
Rad
6 : 0
OFK Niš
Proleter
Zrenjanin
1 : 2
Mladost (A)
Apatin
Proleter
1 : 2
Mladost (A)
Spartak
Subotica
1 : 0
Kosanica
Kuršumlija
Spartak
1 : 0
Kosanica
Mladost (L)
Lučani
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Mladost (L)
0 : 1
Radnički (O)
Napredak
Kruševac
4 : 2
Bežanija
Beograd
Napredak
4 : 2
Bežanija
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Vlasina
1 : 0
Novi Sad
Mačva
Šabac
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Mačva
2 : 1
Novi Pazar
Jedinstvo
Ub
3 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Jedinstvo
3 : 1
Srem
Javor
Ivanjica
1 : 1
Budućnost (B.D)
Banatski Dvor
Javor
1 : 1
Budućnost (B.D)
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Voždovac
Beograd
Radnički (N)
1 : 1
Voždovac

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Rad 18 12 4 2 40
2 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Javor 18 11 5 2 38
3 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Budućnost (B.D) 18 10 6 2 36
4 Voždovac 18 7 9 2 30
5 Mladost (A) 18 7 7 4 28
6 Napredak 18 6 9 3 27
7 Spartak 18 7 6 5 27
8 Radnički (N) 18 7 6 5 27
9 Novi Pazar 18 7 5 6 26
10 Jedinstvo 18 6 7 5 25
11 Vlasina 18 8 0 10 24
12 Beleška: Mačva 18 6 5 7 23
13 Srem 18 6 3 9 21
14 Bežanija 18 6 3 9 21
15 Radnički (O) 18 6 2 10 20
16 Proleter 18 5 4 9 19
17 Prelazi u ligu nižeg ranga prelazi u pripadajuću srpsku ligu OFK Niš 18 5 4 9 19
18 Prelazi u ligu nižeg ranga prelazi u pripadajuću srpsku ligu Novi Sad 18 5 3 10 18
19 Prelazi u ligu nižeg ranga prelazi u pripadajuću srpsku ligu Mladost (L) 18 4 2 12 14
20 Prelazi u ligu nižeg ranga prelazi u pripadajuću srpsku ligu Kosanica 18 3 2 13 11

19.kolo
Sledeće kolo
05.12.2004
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Voždovac
Beograd
1 : 2
Rad
Beograd
Voždovac
1 : 2
Rad
Budućnost (B.D)
Banatski Dvor
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Budućnost (B.D)
2 : 0
Radnički (N)
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 2
Javor
Ivanjica
Srem
0 : 2
Javor
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Novi Pazar
1 : 0
Jedinstvo
Novi Sad
Novi Sad
4 : 1
Mačva
Šabac
Novi Sad
4 : 1
Mačva
Bežanija
Beograd
2 : 1
Vlasina
Vlasotince
Bežanija
2 : 1
Vlasina
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 2
Napredak
Kruševac
Radnički (O)
0 : 2
Napredak
Kosanica
Kuršumlija
2 : 2
Mladost (L)
Lučani
Kosanica
2 : 2
Mladost (L)
Mladost (A)
Apatin
0 : 0
Spartak
Subotica
Mladost (A)
0 : 0
Spartak
OFK Niš
Niš
2 : 1
Proleter
Zrenjanin
OFK Niš
2 : 1
Proleter
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.