18.04.2010 17:58 A. Daišević

Omladinska liga Srbije: Sloga - Zemun 1:1

Na Gradskom stadionu solidna fudbalska predstava i podela plena. Sloga je bila bolji rival, više se igralo na polovini gostiju, ali su Zemunci pretili iz retkih kontranapada i iz jednog takvog došli u vođstvo. Najspretniji je u 40.minutu u šesnaestercu "belih" reagovao napadač Gornjovarošana Vladisavljević za 0-1. Od tog trenutka Sloga je krenula na sve ili...

03.04.2010 19:08 A.Daišević

Omladinci: Sloga - Šumadija Radnički 2:0

Slogini omladinci stigli su do prvog trijumfa u prolećnom delu sezone i to sasvim zasluženo. Gosti iz Kragujevca za 90 minuta igre uputili su samo jedna šut u okvir gola domaćih,a Sloga je i sa deset igrača bila dominantniji i bolji tim. U prvih 45 minuta rovovska borba protekla je bez pravih šansi, ali su puleni Gorana Tasića dodali gas u nastavku. Posle brze akcije i naizgled...