XS
SM
MD
LG
24.kolo
Rezultati
30.04/01.05.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
30.04.2016 16:30
Vranjska Banja
3 : 1
Balkanski
Vlasina
Vlasotince
2 : 0
Mladost (M)
Medoševac
30.04.2016 16:30
Vlasina
2 : 0
Mladost (M)
Sloga (L)
Leskovac
5 : 1
Jablanica
Medveđa
30.04.2016 16:30
Sloga (L)
5 : 1
Jablanica
Morava
Vladičin Han
3 : 0
Budućnost (P)
Popovac
30.04.2016 16:30
Morava
3 : 0
Budućnost (P)
Jedinstvo (P)
Pirot
3 : 1
Lužnica
Babušnica
30.04.2016 11:00
Jedinstvo (P)
3 : 1
Lužnica
Pusta Reka
Bojnik
4 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
30.04.2016 16:30
Pusta Reka
4 : 0
Nebeski Andjeli
Ropotovo
Ropotovo
2 : 0
Budućnost (O)
Orašje
30.04.2016 16:30
Ropotovo
2 : 0
Budućnost (O)
U ovom kolu slobodan je tim: Bobište
30.04.2016 19:38 (G.K.)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Vranjska Banja 23 16 2 5 50
2 Vlasina 22 15 3 4 48
3 Ropotovo 23 13 3 7 42
4 Pusta Reka 23 13 3 7 42
5 Lužnica 22 11 3 8 36
6 Budućnost (O) 23 10 5 8 35
7 Mladost (M) 22 10 2 10 32
8 Sloga (L) 22 9 3 10 30
9 Morava 22 8 4 10 28
10 Budućnost (P) 22 7 5 10 26
11 Balkanski 22 7 4 11 25
12 Jedinstvo (P) 23 6 5 12 23
13 Jablanica 22 6 3 13 21
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga Nebeski Andjeli 23 5 6 12 21
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga Bobište (-1) 22 4 5 13 16

25.kolo
Sledeće kolo
07/08.05.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Ropotovo
Ropotovo
1 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
08.05.2016 16:30
Ropotovo
1 : 1
Vranjska Banja
Budućnost (O)
Orašje
0 : 2
Pusta Reka
Bojnik
07.05.2016 16:30
Budućnost (O)
0 : 2
Pusta Reka
Bobište
Bobište
1 : 2
Jedinstvo (P)
Pirot
08.05.2016 16:30
Bobište
1 : 2
Jedinstvo (P)
Lužnica
Babušnica
3 : 0
Morava
Vladičin Han
07.05.2016 16:30
Lužnica
3 : 0
Morava
Budućnost (P)
Popovac
2 : 0
Sloga (L)
Leskovac
08.05.2016 16:30
Budućnost (P)
2 : 0
Sloga (L)
Jablanica
Medveđa
2 : 4
Vlasina
Vlasotince
08.05.2016 16:30
Jablanica
2 : 4
Vlasina
Mladost (M)
Medoševac
2 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
08.05.2016 16:30
Mladost (M)
2 : 0
Balkanski
U ovom kolu slobodan je tim: Nebeski Andjeli

Takmičenje je napustio tim: BSK Bujanovac
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.