XS
SM
MD
LG
16.kolo
Rezultati
12/13.03.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
13.03.2016 15:00
Vranjska Banja
2 : 0
Jedinstvo (P)
Pusta Reka
Bojnik
1 : 0
Sloga (L)
Leskovac
12.03.2016 15:00
Pusta Reka
1 : 0
Sloga (L)
Ropotovo
Ropotovo
1 : 2
Vlasina
Vlasotince
13.03.2016 15:00
Ropotovo
1 : 2
Vlasina
Budućnost (O)
Orašje
2 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
12.03.2016 15:00
Budućnost (O)
2 : 1
Balkanski
Nebeski Andjeli
Vranje
1 : 0
Mladost (M)
Medoševac
12.03.2016 15:00
Nebeski Andjeli
1 : 0
Mladost (M)
Bobište
Bobište
1 : 1
Jablanica
Medveđa
06.04.2016 16:00
Bobište
1 : 1
Jablanica
Lužnica
Babušnica
4 : 3
Budućnost (P)
Popovac
06.04.2016 16:00
Lužnica
4 : 3
Budućnost (P)
U ovom kolu slobodan je tim: Morava
06.04.2016 19:02 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Vlasina 15 10 2 3 32
2 Lužnica 15 9 2 4 29
3 Vranjska Banja 15 9 2 4 29
4 Mladost (M) 15 9 2 4 29
5 Pusta Reka 15 8 2 5 26
6 Budućnost (O) 15 7 4 4 25
7 Ropotovo 15 7 2 6 23
8 Balkanski 15 6 3 6 21
9 Budućnost (P) 15 5 3 7 18
10 Sloga (L) 15 5 3 7 18
11 Jablanica 15 5 2 8 17
12 Nebeski Andjeli 15 4 4 7 16
13 Morava 14 4 3 7 15
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga Jedinstvo (P) 15 2 4 9 10
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga Bobište (-1) 15 1 4 10 6

17.kolo
Sledeće kolo
19/20.03.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Lužnica
Babušnica
2 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
19.03.2016 15:00
Lužnica
2 : 1
Vranjska Banja
Budućnost (P)
Popovac
2 : 0
Bobište
Bobište
20.03.2016 15:00
Budućnost (P)
2 : 0
Bobište
Jablanica
Medveđa
1 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
20.03.2016 15:00
Jablanica
1 : 1
Nebeski Andjeli
Mladost (M)
Medoševac
1 : 0
Budućnost (O)
Orašje
20.03.2016 15:00
Mladost (M)
1 : 0
Budućnost (O)
Balkanski
Dimitrovgrad
3 : 1
Ropotovo
Ropotovo
19.03.2016 15:00
Balkanski
3 : 1
Ropotovo
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Pusta Reka
Bojnik
20.03.2016 15:00
Vlasina
1 : 0
Pusta Reka
Morava
Vladičin Han
6 : 2
Jedinstvo (P)
Pirot
19.03.2016 15:00
Morava
6 : 2
Jedinstvo (P)
U ovom kolu slobodan je tim: Sloga (L)

Takmičenje je napustio tim: BSK Bujanovac
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.